Kraliyet Bebeği Dünyaya Geldi

19 Mayıs 2018 Prens Harry ile dünya evine giren Sussex Düşesi Meghan Markle ‘ın , kraliyet ailesi tarafından dört gözle beklenen bebeği bugün (6 Mayıs 2019 ) dünyaya geldi.

Çift resmi instagram hesabında yapılan paylaşıma göre, Prens Harry ve Sussex Düşesi Megan Markle ‘ın çiftin bir erkek bebeği oldu. Çiftin resmi instagram hesabında yapılan paylaşıma göre hem bebeğin, hem de annenin sağlık durumu oldukça iyi. Yapılan paylaşıma göre ileri günlerde konuyla ilgi daha fazla detay paylaşılacak.

Buckingham Sarayı yapılan açıklamaya göre Prenses Harry ve Megan Markle çiftinin ilk bebeği yerel saatle 17 : 26 ‘da doğdu. Annenin ve bebeğin sağlığının yerinde olduğunu belirtilerek, bebeğin kilosunun 3 kilo 260 gram olduğu da söylendi.

Şuan için ismi açıklanmayan yeni varis , Kraliçe’nin torunlarından 8. çocuk olacak. Yeni doğan bebek taht varisleri arasında 7. sırada . Aynı zamanda yeni doğan bu bebek Earl of Dumbarton unvanına sahip olacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. prens harry ile meghan markle'ın bebeği dünyaya geldi Kraliyet Bebeği Dünyaya Geldi için yorumda bulun

    Kraliyet Bebeği Dünyaya Geldi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kraliyet Bebeği Dünyaya Geldi için ilk yorumu yapabilirsin.