Survivor Parkurlarından Dizi Setlerine

Afili Aşk'ın Volkan'ı '' Serkay Tütüncü '' Kimdir ?

Survivor parkurlarından dizi setlerine transfer olan Serkay Tütüncü hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serkay Tütüncü ilk olarak 2016 yılında Tv 8 yayınlanan Survivor yarışmasında tanımaya başladı. Yarışmada gösterdiğini üstün performans ve yeteneği sayesinde finalle kadar geldi. Bu yarışma ile birlikte televizyonda yıldızı parladı. Yarışma programından sonra dizilerde de görmeye başladık.

Afili Aşk’ın Volkan’ı

serkay tütüncü afili aşk volkan

Oyunculuğu ile göz dolduran ve sevdiklerinden tam not alan Serkay, bugünlerde Kanal D ‘de yayınlanan Afili Aşk dizisinde Volkan karakteri ile sevenleri ile buluşuyor. Volkan karakterinden biraz bahsetmemiz gerekir ise şunları söyleyebiliriz. 20 ‘li yaşlarında olan iyimser, rahat, neşeli bir gençtir. En büyük hayali kendi kahve dükkanı açmaktır.

Serkay Tütüncü Kimdir ?

Şimdi gelelim , Serkay Tütüncü hakkında merak edilenlere. Sportif yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Serkay , 7 Şubat 1991 ‘de İzmir’de dünyaya gelmiş. Üniversite eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamlamış. Yaklaşık olarak 13 sene profesyonel olarak Windsurf yapmış. 2007 ile 2015 yılları arasında Alaçatı ‘da Windsurf eğitmenliği yapmış.

serkay tütüncü survivor

Yıl 2016 ‘yı gösterdiği zaman Tv8 yayınlanan Survivor yarışmasına başvurup, seçilerek 5 ay boyunca gönüller kadrosunda yarıştı.

serkay tütüncü dövme

Bu yarışmadan sonra özel oyunculuk eğitimleri alarak televizyon ekranlarında bu seferde oyunculuk alanındaki hünerlerini sergiliyor. İlk oyunculuk deneyimini ” İnsanlık Suçu ” ile sergiledi. Şimdilerde ise oyunculuk alanındaki başarısını ” Afili Aşk” ta göstermekte.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. serkay tütüncü yaş Survivor Parkurlarından Dizi Setlerine için yorumda bulun

    Survivor Parkurlarından Dizi Setlerine için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor Parkurlarından Dizi Setlerine için ilk yorumu yapabilirsin.