Trendyol Efsane Günler İndirimleri Başladı

Trendyol İndirimleri Başladı!

Beklenen efsane günler başladı ! Büyük bir kesim tarafından beklenen Trendyol efsane günleri 25 Kasım itibarıyla başladı. Dünya genelinde ” Black Friday ” adı altında Kasım ayının son cuma gününde büyük indirimler yapılıyor. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de alışveriş sektöründe faaliyet gösteren birçok firmada büyük indirimler söz konusu.

E – ticaret alanında en çok tercih edilen sitelerden biri olan Trendyol ‘da indirim kapsamında Efsane Günler adıyla katılıyor. Tabi, Trendyol bu indirimi sadece Cuma günü ile sınırlamayıp, değerli müşterilerine 5 günlük bir indirim sunuyor.

Trendyol İndirimleri İle İlgili Detaylar

black friday indirimleri 2019

Trendyol İndirim Kuponu / Kodu Nasıl Kullanılır ?

Trendyol indirim kuponu veya indirim kodunu 2 farklı şekilde kullanmanız mümkün.

1.Yol

👉 Trendyol sitesine gidip, ”Hesabım ” butonu tıklıyoruz, ardından ”İndirim Kuponlarım ” sayfasında kuponlarınızın kullanım koşullarını kontrol edebilirsiniz. Yanında ” İndirimleri Gör ” butonunda olan kuponları sadece belirli ürünlerde kullanabilirsiniz. Bu butonu tıklayıp , kullanabileceğiniz ürünleri sıralayabilirsiniz.

👉 Ürünü sepete ekliyoruz.

👉 Sipariş sepetinin hemen altında bulunan indirim kodu veya kuponu tıklayıp seçenekler arasında yer alan kuponu seçip, yada indirim kodunuzu yazıp daha sonra sayfanın altında yer alan ” İndirimi Uygula ” butonu tıklıyoruz.

2.Yol

👉 Ürün detay sayfasında ve sepette ” Bu Butik İndirimlere Kapalıdır ” ibaresi olmayan istediğiniz herhangi bir ürünü sepetinize ekleyip sepetinizdeki ürünlerin altında yer alan İndirim Kodu veya İndirim Kuponu butonunu tıklayarak bu sipariş için kullanabileceğiniz kuponlar var ise görüntüleyebilirsiniz.

👉 Kuponunuz var ise seçip ardından ” İndirimi Uygula ” butonu tıklıyoruz.

👉 Kodunuz mevcut ise bu alana yazıp ” İndirimi Uygula ” butonuna basıyoruz.

Kampanyadan Yararlanılan Bir Siparişte İptal veya İade Yapılırsa Kampanya İptal Olur mu ?

👉 Bir ürünün iptali veya iadesi söz konusu olduğunda eğer kampanya koşulları devam ediyorsa kampanya iptal olmaz.

👉 İade veya iptal sonrası siparişte kalan ürünler kampanya koşullarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi ise kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.

Satın Alınan Ürün İptal / İade Ettikten Sonra Kullanılan İndirim Kuponu / Kodu Hesaba Tekrar Yüklenir mi ?

👉 Trendyol’un yüklemiş olduğu indirim kuponları iptal / iade işlemi sonrasında hesabınıza yeniden tanımlanır.

👉 Yeniden tanımlanan kuponlar kalan kullanım süreci için geçerli olacaktır. Hesabınıza tanımlanan kuponların kalan kullanım tutarını , son kullanma tarihini ve kupon koşullarını öğrenmek için ” Hesabım ” butonu tıklayıp ardından ” İndirim Kuponlarım ” sekmesinde görebilirsiniz.

👉 İş ortaklarımızla yapılan kurumsal kampanyalarda kullanılan tek kullanımlık olup, yeniden tanımlanmaz .

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. black friday indirimleri 2019 Trendyol Efsane Günler İndirimleri Başladı için yorumda bulun

    Trendyol Efsane Günler İndirimleri Başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trendyol Efsane Günler İndirimleri Başladı için ilk yorumu yapabilirsin.