100 ₺ Altında Yılbaşı Hediye Seçeneklerine Göz Attınız mı ?

2019 yılına girerken sevdiklerinize, tarafınızdan hatırladığınızı anımsatmak ve onları mutlu etmek için hediye arayışı içinde iseniz , şu anda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hem yılbaşı gecesinde kendinizi özel hissedeceğiniz, hem de bütçenizi fazla zorlamadan sevdiklerinize alabileceğiniz 100 TL ve altında alabileceğiniz hediyeler sizler için araştırdık.

100 TL ‘nin Altında Yılbaşı Hediyeleri

Kırmızı Sim Detaylı Elbise / Koton

100 tl altında yılbaşı elbiseleri koton

Koton Sim Detaylı Elbise Fiyatı :  ₺84,49

Yılbaşı gecesi için şık bir elbise arıyorsanız, sizlere Koton‘un yılbaşı ürünleri arasına yeni eklenen sim detaylı bu kırmızı elbiseyi önerebiliriz. Hafif göğüs detaylı, uzun kolu, bağlama detaylı bu midi elbise ile ışıltınızı mekana yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Erkek Parfümü / Avon

avon erkek parfüm fiyatları

Avon Musk Marine EDT Fiyatı : 59,95 TL

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alır, parfümler. Sizde sevdiğinize, kendisini mutlu edecek, karizmasını kokusuyla birleştirecek bir parfüm seti hediye edebilirsiniz.

Pierre Cardin Bayan Çanta Modelleri

pierre cardin bayan çanta fiyatları

Pierre Cardin ‘den kaçırılamayacak büyük fırsatlar. Bayan çanta modellerinde, ayakkabılarda, çanta ve cüzdanlarda kaçırılmayacak fırsatlar söz konusu. Pierre Cardin Bayan Çanta Fiyatları fırsat ürünlerini arasında yer alan çantalar 64,94 TL ‘den başlıyor. Diğer model ve ürünleri görmek ve fırsattan yararlanmak adına bir ziyaret edin, deriz.

Zeyenp Henna Butik

zeynep henna

Kıyafetten, aksesuara aradığınız ürünleri cazip fiyatlarla Zeynep Henna Butik‘ te bulabilirsiniz.

Kütahya Porselen Kahve Takımları

kütahya porselen kahve takımı fiyatları 2019

Kahve tutkunlarına hediye edilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alır, kahve fincanı. Kütahya porselenin birbirinden zarif fincan takımlarına bakmanızı öneririz.

Slam Tekstil

Kişiye özel hediye yaptırmak isteyenler için Slam Tekstili önerebiliriz. (Baskılı tişört – özel baskı kupa bardaklar – baskılı saat vb.)

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?