Bizim Hikaye’nin Burak Deniz’i

Hem yakışıklı, hem karizmatik ,hem de başarılı ve tv ekranların aranan yüzü Burak Deniz’i konuk etmek, istedik, bugünkü bölümümüze. 😉

”Kolej Günlüğü” ile tv ekranlarından evlerimize konuk olup, ”Aşk Laftan Anlamaz ” dizisi ile romantizme ve aşka farklı bir dünyadan bakmamızı sağlayan Burak Deniz , şimdilerde ” Bizim Hikaye ” ile evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Kendine özgü duruşu ile, masum gülüşü ile sıcaklığını etrafa yansıtan ”Burak Deniz kimdir ? ” diye, bizim gibi merak edenler için bir araştırma yaptık.

 Burak Deniz Kimdir ? 

burak deniz nereli

17 Şubat 1991 doğumlu olan Burak Deniz, İzmit’te doğmuştur. Burak Deniz, genç yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza attığını söyleyebiliriz. İlk önce Kolej Günlüğü ile kamera önünde görmeye başladığımız , daha sonra Sultan, Kaçak, Medcezir , Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi ve şimdilerde Bizim Hikaye ile oyunculuk hayatında emin adımlarla zirveye doğru tırmandığını görmekteyiz.

burak deniz

Burak Deniz’in karakteri hakkında küçük bir bilgi paylaşmak gerekirse, şunları söyleyebiliriz. Bir tarafı oldukça özgür bir ruha sahip, bir tarafı ise son derece işine ciddiyetle bağlı, dakik, öğrenmeye ve öğretmeye hazır bir karaktere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada özgür ve bağımsız ruhunun yanı sıra romantik bir tarafı olduğunu da belirtmeden geçmek olmazdı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?