Trendyol Efsane Günler İndirimleri Başladı

Trendyol İndirimleri Başladı!

Beklenen efsane günler başladı ! Büyük bir kesim tarafından beklenen Trendyol efsane günleri 25 Kasım itibarıyla başladı. Dünya genelinde ” Black Friday ” adı altında Kasım ayının son cuma gününde büyük indirimler yapılıyor. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de alışveriş sektöründe faaliyet gösteren birçok firmada büyük indirimler söz konusu.

E – ticaret alanında en çok tercih edilen sitelerden biri olan Trendyol ‘da indirim kapsamında Efsane Günler adıyla katılıyor. Tabi, Trendyol bu indirimi sadece Cuma günü ile sınırlamayıp, değerli müşterilerine 5 günlük bir indirim sunuyor.

Trendyol İndirimleri İle İlgili Detaylar

black friday indirimleri 2019

Trendyol İndirim Kuponu / Kodu Nasıl Kullanılır ?

Trendyol indirim kuponu veya indirim kodunu 2 farklı şekilde kullanmanız mümkün.

1.Yol

👉 Trendyol sitesine gidip, ”Hesabım ” butonu tıklıyoruz, ardından ”İndirim Kuponlarım ” sayfasında kuponlarınızın kullanım koşullarını kontrol edebilirsiniz. Yanında ” İndirimleri Gör ” butonunda olan kuponları sadece belirli ürünlerde kullanabilirsiniz. Bu butonu tıklayıp , kullanabileceğiniz ürünleri sıralayabilirsiniz.

👉 Ürünü sepete ekliyoruz.

👉 Sipariş sepetinin hemen altında bulunan indirim kodu veya kuponu tıklayıp seçenekler arasında yer alan kuponu seçip, yada indirim kodunuzu yazıp daha sonra sayfanın altında yer alan ” İndirimi Uygula ” butonu tıklıyoruz.

2.Yol

👉 Ürün detay sayfasında ve sepette ” Bu Butik İndirimlere Kapalıdır ” ibaresi olmayan istediğiniz herhangi bir ürünü sepetinize ekleyip sepetinizdeki ürünlerin altında yer alan İndirim Kodu veya İndirim Kuponu butonunu tıklayarak bu sipariş için kullanabileceğiniz kuponlar var ise görüntüleyebilirsiniz.

👉 Kuponunuz var ise seçip ardından ” İndirimi Uygula ” butonu tıklıyoruz.

👉 Kodunuz mevcut ise bu alana yazıp ” İndirimi Uygula ” butonuna basıyoruz.

Kampanyadan Yararlanılan Bir Siparişte İptal veya İade Yapılırsa Kampanya İptal Olur mu ?

👉 Bir ürünün iptali veya iadesi söz konusu olduğunda eğer kampanya koşulları devam ediyorsa kampanya iptal olmaz.

👉 İade veya iptal sonrası siparişte kalan ürünler kampanya koşullarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi ise kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.

Satın Alınan Ürün İptal / İade Ettikten Sonra Kullanılan İndirim Kuponu / Kodu Hesaba Tekrar Yüklenir mi ?

👉 Trendyol’un yüklemiş olduğu indirim kuponları iptal / iade işlemi sonrasında hesabınıza yeniden tanımlanır.

👉 Yeniden tanımlanan kuponlar kalan kullanım süreci için geçerli olacaktır. Hesabınıza tanımlanan kuponların kalan kullanım tutarını , son kullanma tarihini ve kupon koşullarını öğrenmek için ” Hesabım ” butonu tıklayıp ardından ” İndirim Kuponlarım ” sekmesinde görebilirsiniz.

👉 İş ortaklarımızla yapılan kurumsal kampanyalarda kullanılan tek kullanımlık olup, yeniden tanımlanmaz .

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?