2020 Survivor’da Yarışacak 3 Sürpriz İsim

Survivor 2020 Yarışmacılarından 3 İsim Daha Belli Oldu!

Tv 8 ‘in sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor yarışmasına sayılı günler kaldı. 2020 Survivor yarışmasında yine birbirinden iddialı isimler var. Bu yıl sürpriz isimler arasında geçen sezon MasterChef Türkiye yarışmasında renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Yasin Obuz, uzun süre arka sokaklar dizisinde yer alan Uğur Pektaş, dj Cemal Can Canseven bu sezon yarışmada mücadele edecek isimler arasında yer almakta.

Kadroların yavaş yavaş belirlenmesi ile birlikte yarışmada ter dökecek olan yarışmacılarda merak konusu oldu. Bizde bu merakları biraz gidermek adına bu üç yarışmacı hakkında kısa kısa bilgiler paylaşmak istedik.

Survivor Yasin Obuz Kimdir ?

survivor yasin obuz

21 Kasım 1988 Diyarbakır’lı olan sevgili Yasin, çocukluğundan beri spor ile içli dışlıdır. İlk kez spor lisansını 1998 çıkartmıştır. Yasin, çocukluk döneminde 2 yıl jimnastik yapmış. Basketbol ve voleybol oynamış. Bunun yanı sıra amatör ve profesyonel olarak da futbol da oynamıştır. Yasin Obuz, Ankara Üniversitesi Spor Bölümü Fakültesinde okumuştur.

Survivor Uğur Pektaş Kimdir ?

uğur pektaş kimdir

2005 yılında yaşadığı Survivor şampiyonluğun ardından tekrar 2020 Survivor yarışmasında performansını göstermeye hazırlanıyor. Sevgili Uğur Pektaş kimdir, diye soranlar için hemen kısa bir bilgi paylaşalım. 16 Nisan 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik mezunu olan Uğur, yoga, aikido ve tai chi sporlarını yapmış.

Survivor Cemal Can Canseven Kimdir ?

cemal can canseven kimdir

İzmir doğumlu olan sevgili Cemal Can 24 yaşında. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamlayıp, üniversite eğitimi için soluğu İstanbul’da almıştır. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi okumaya başlayan Cemal, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine okulu dondurup, İstanbul Dj Academy’de Dj’lik eğitimi almaya başladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?