AÖF Ara Sınav Tarihi Belli Oldu

AÖF 2020 Ara Sınav Tarihleri

Corona Virüs nedeniyle 2020 yılında yapılması planlan sınavların ne zaman ve nasıl yapılacağı büyük bir merak konusu oldu. Birçok üniversite öğrencileri gibi Açıköğretim öğrencileri de sınavların ne zaman ve nasıl yapılacağını merak ediyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF sınavları ile ilgili açıklamada bulundu.

Açıköğretim bahar dönemi ara sınavları 18 Nisan – 7 Mayıs 2020 tarihleri arasında internetten online ve ilk defa kişiye özel olarak yapılacağı belirtildi.

AÖF 2020 Ara Sınavı Ne Zaman ?

Anadolu Üniversitesi ‘nin Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültesi 2020 öğretim dönemi ara sınavları 18 Nisan – 7 Mayıs 2020 tarihleri arasında olmak üzere 20 günlük süreç içerisinde internet tabanlı ortamlarda gerçekleştirilmesine karar verildi.

AÖF Sınavları Nasıl Olacak ?

aöf bahar ara sınav tarihi 2020

Sınavlara girecek olan öğrenciler elektronik ortama dahil olmak üzere internet bağlantısını sağlayacak olan kişisel bilgisayarlarından, tabletten ya da telefondan giriş yapmaları gerekecektir.

Peki, gerekli teknolojik alt yapısına sahip olmayan öğrenciler sınava nasıl dahil, olacak diye soracak olursanız, onlar içinde şöyle bir uygulama yapılacaktır. 6 – 7 – 8 Nisan tarihleri arasında çağrı merkezinden randevu alarak istedikleri herhangi bir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim bürosuna gidip , internet üzerinden yapılacak olan sınava girebilecekler.

Sevgili öğrenciler, sınavlarınıza üniversitenizin resmi web sitesinde yer alan sınav linkini tıklayıp, sınava girebilirsiniz.

Bahar dönemi ara sınavlarına ilişkin bilgilendirme için AÖF Sınav Sistemi Kılavuzuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Sınava girecek öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?