Acun Ilıcalı Uzaktan Eğitim İçin Müjde Verdi

Acun Ilıcalı'dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere Bilgisayar Müjdesi !

Sevgili Acun Ilıcalı’dan öğrencilere müjde !

Ekranların sevilen yüzü olan birçok başarılı projenin altında imzası olan sevgili Acun Ilıcalı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda büyük bir müjde verdi ! Yaptığı paylaşımda uzaktan eğitimin kesintisiz bir şekilde işlemesine yardımcı olmak adına dizüstü bilgisayarı olmayan çocuklar için bir kampanya başlatacağını belirtti.

Yaşamakta olduğumuz pandemi sürecinden dolayı yüz yüze eğitime kısa bir ara verilip uzaktan eğitime devam edilmekte. Uzaktan eğitimin kesintisiz devam etmesi içinde bilgisayara ihtiyaç var. Öğrenciler eğitimlerinden geri kalmasınlar diye, bilgisayarı olmayan öğrenciler için sevgili Acun bir kampanya başlatıyor.

Acun Ilıcalı, uzaktan eğitim sürecinde çocukların eğitimlerinden geri kalmasınlar diye bu pazar günü ( 20 Eylül 2020 Pazar ) Tv 8 ekranlarında bir kampanya başlatacağını duyurdu.

Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bu paylaşımdan sonra birçok kişi tarafından taktir ile karşılanıp, bu duyarlı düşüncesinden dolayı da taktir edildi.

haydi şimdi kampanyası acun ılıcalı

İlköğretim ve ortaöğretimdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize uzaktan eğitime erişim için dizüstü bilgisayar desteği için kampanya sloganı ” Haydi Şimdi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?