Ağustos 2023’de Netflix’te Ne Seyredeceğiz ?

Ağustos ayında Netflix’de hangi dizi ve filmler var ? Netflix, sevgili takipçileri için 2023 Ağustos takvimini açıkladı. İşte bu ayın yayın akış programı.

Dünya çapında en popüler dijital platformlar arasında yer alan Netflix, Ağustos ayında seyircisini ekran başında tutacak. Aksiyon, gerilim, romantik fantezi ve daha çok fazlası…

Ağustos 2023’de Netflix’de Neler Var ?

Takvimler 1 Ağustos 2023 Salı’yı gösterdiğinde Alacakaranlık Serisi film, seyircisiyle buluşacak.

2 Ağustos 2023 Çarşamba Ruh Kapanı

Aksiyon film sevenler bu filmi kaçırmayın.
Başrollerini ; Piotr Witkowski, Jacek Koman, Jacek Poniedziałek paylaştığı Ruh Kapanı filmi konusu şöyle. İnsanları vahşi katillere dönüştüren bir silahı ele geçirmek için tutulan paralı asker, kendi kardeşi silahın kurbanı olunca intikam peşine düşer.

3 Ağustos 2023 Perşembe Güneşin Karanlığında dizinin 2. Sezon 2. kısmı sevenleriyle buluşuyor.

10 Ağustos 2023 Perşembe Painkiller

Drama sevenler için hemen bu filmin konusu hakkında kısa bir bilgi verelim. Başrollerini Matthew Broderick,Uzo Aduba,Taylor Kitsch Painkiller dizisinin konusu şöyle . Amerika’daki opioid salgının nedenlerini ve sonuçlarını irdeleyen bu drama, krizin sorumlularını, kurbanlarını ve gerçeği arayan bir soruşturmacıyı konu alıyor.

11 Ağustos 2023 Cuma Heart Of Stone

Aksiyon sevenlerin merakla seyredeceği diğer bir film ise Heart Of Stone. Başrollerde Gal Gadot,Jamie Dornan, Alia Bhatt . Konusu : Bir istihbarat ajanı, adına çalıştığı küresel çaplı ve gizemli barışı koruma örgütünün en değerli ve en tehlikeli silahının bir hacker tarafından çalınmasını önlemeye çalışır.

16 Ağustos 2023 Çarşamba Johnny Depp Amber Heard Davası – Belgesel

Bir istihbarat ajanı, adına çalıştığı küresel çaplı ve gizemli barışı koruma örgütünün en değerli ve en tehlikeli silahının bir hacker tarafından çalınmasını önlemeye çalışır.

18 Ağustos 2023 Cuma Kötü Adamın 10 Günü

Başrollerini Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik paylaştığı drama tadında bir film. Konusu : Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bir köşkte işlenen tuhaf cinayeti çözmeye çalışır. Aksiyon dolu üçlemenin ikinci filmi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?