Ağustos Ayının Son Fırsatları Gratis’te Sizleri Bekliyor !

Gratis İndirim Günlerini Kaçırmayın

29 – 31 Ağustos tarihleri arasında Gratis Kartları ile yapacağınız alış verişte seçili ürünlerde % 50 ye varan indirimlerden yararlanmanın tam zamanı !

Seçili yüz bakım ürünlerinde % 50 , seçili makyaj ürünlerinde % 40 ve daha pek çok seçili üründe indirimler Ağustos ayın sonuna kadar devam edecek. Eğer bugünlerde kişisel bakım ürünlerinizi yenilemeyi ve yeni makyaj ürünlerini denemek için size en yakın Gratis mağazasına uğrayabilir veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ağustos Ayının Son Fırsatları Gratis’te

Hazır buraya kadar gelmişken hemen birkaç ürün ve fiyatlarını sizler ile paylaşalım.

Maybelline New York Volum’ Express Maskara

gratis maybelline indirim

Daha hacimli kirpikler ve ateşleyici bakışlar elde etmek için Maybelline ‘nin New York Volum Express denemelisiniz. Patentli süpersonik fırçası sayesinde topaklanmayı sıfırlayıp anında 8 kat daha hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz. Maybelline New York ‘un fiyatı Gratis Kart ile sadece 24,95 TL.

Loreal Paris Revitalift Lazer X3

gratis indirimli gündüz bakım kremi loreal paris

Cildinizde 2 ayda 3 yılın, 6 ayda da 7 yılın kırışıklıklarını gidermeye ne dersiniz ? Sanırım bu teklife kimse hayır demez. Yılların cildinizde oluşturduğu kırışıklıklardan kurtulmak için Loreal Paris’in Revitalift Lazer X3 yoğun yaşlanma karıştı gündüz bakım kremini uygulayabilirsiniz. Pro – Xylane ile zenginleştirilmiş üstün formülü sayesinde ;

  • Kırışıklarda azalma
  • Cilt dokusunu düzenleme
  • Cildi sıkılaştırıp, sarkmaları toparlama etkisi kanıtlanmıştır.

Cildinizde oluşan kaz ayak kırışıklarını azaltmak, cilt dokunuşu düzenleyip, sıkılaştırmak için bu kremi denemeyi düşünüyorsanız, şuan için fiyatının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Gratis kart ile 57, 45 TL .

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?