Ayakkabıda Yeni Trend Alarmı ” Şeffaf Ayakkabı ”

Sevgili hanımlar, bu sezon birbirinden güzel kombinlerini, değişik şeffaf ayakkabı modelleri ile tamamlıyorlar.

Eğer sizde bir ayakkabı tutkunu iseniz, ya da ayakkabı modasını yakından takip ediyorsanız, bu sezonun gözdesi olan parçalar arasında yer alan şeffaf ayakkabılara mutlaka göz atmanızı öneririz.

Bu sezonun modasına şöyle bir göz attığımızda plastik kumaşların daha bir ön plana çıktığını görmekteyiz. Özellikle ayakkabı sektöründe hizmet veren bir çok firma yeni koleksiyonlarına birbirinden farklı ve bir o kadar iddialı şeffaf ayakkabıları eklediğini görmekteyiz.

Şöyle bir çocukluğumuza dönecek olursak, külkedisi masalını hatırlamayan yoktur. Aynen sizin de hatırladığınız üzere şeffaf ayakkabıların ilham kaynağı külkedisi masalındaki ayakkabıdan alındığını söyleyebiliriz.

Konumuza bir U dönüşü yapacak olursak, bu sezon transparan olarak tanımlayabileceğimiz cam görünümlü şeffaf ayakkabılar bu sezon oldukça popüler.

Şeffaf Ayakkabı Modelleri

en şık şeffaf ayakkabı modelleri

Magazini biraz yakından takip eden takipçilerimiz hatırlayacaktır, bu sene kırmızı halıda birçok ünlü birbirinden cesur ve iddialı kombinlerini bu ayakkabılarla tamamlamışlardır. (Kendall Jenner – Kate Boswork )

Şu an için aklınızda şöyle bir soru oluşabilir, acaba bu ayakkabı nasıl kombin edersem, daha iddialı, daha cool bir izlenim bırakabilirim ? Hemen sizlere bunla ilgili küçük bir tüyo verelim.

İster bir yaz partisine katılın, ister arkadaşlarınızla buluşup, kahve keyfi yapın, her kıyafetle bu ayakkabıları kombin edip, iddialı ve havalı bir duruş sergileyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?