Çırağan Yatak Odası ( İsa Duran Mobilya )

Çırağan Yatak Odası , İsa Duran Mobilya, 2019 Yatak Odası Modelleri

Modern dizaynıyla, kendine özgü çizgisiyle göz estetiğine hitap eden renkleri ile tüm ilgi üzerine çekmeyi beceren Çırağan Yatak Odası Takımı sizleri İsa Duran Mobilya da bekliyor.

Bir Saray Mobilya kuruluşu olan İsa Duran Mobilya, hizmette girdiği günden bu yana birbirinden kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlar ile siz sevgili müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Evlilik hazırlığı içinde olan sevgili çiftler, yatak odamın değişim zamanı gelmiş diyenler, zevkinize hitap edecek, yatak odanızın ambiyansını değiştirecek, aynı zamanda bütçenize fazla zorlamayacak yatak odası mobilyalarını görmek için yeni sezon İsa Duran Mobilya ürün gamına bakmanızı tavsiye ederiz.

 Çırağan Yatak Odası 

çırağan yatak odası takımı

Avangart tarzının günümüzün çizginize yansıtılan bu yatak odası takımı, hem klasik sevenlerin, hem de sade ve modern çizgi tercih edenlerin zevkine hitap ediyor. Şöyle takıma göz alıcı bir gözle baktığımızda yatak başlığında kullanılan dikey kapitone uygulamaları, yatak odası takımına farklı bir hava kattığını görmekteyiz. Ünitede kullanılan lükens ayaklar, mobilyayı daha elegan bir görünüme kavuşturduğu da gözlerden kaçmayan ayrıntılar arasında yer almakta.

isa duran mobilya çırağan yatak odası

Çırağan yatak odası ünitelerini incelemeye devam ederken gözlerimizi konsoldan alamadık. Hem konsol olarak kullanabileceğiniz, hem de tuvalet aynası olarak kullanabileceğiniz bu ünite, yatak odasına farklı bir işlevsellik kazandırmakta. Konsolun üzerinde yer alan oval ayna, hem dekoratif olarak odanızı zengin gösterecek, hem de odanız dar ya da küçük ise odanızı daha geniş ve büyük görülmesine yardımcı olacaktır.

Zarifliği ile, inceliği ile ve estetiğiyle göz dolduran bu yatak odası takımı aşk limanınıza çok yakışacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?