Erkan Petekkaya ‘nın Yeni Dizisi ” Gel Dese Aşk ”

Başrollerini sevgili Erkan Petekkaya‘nın paylaştığı Atv‘nin yeni dizisi ” Gel Dese Aşk ” dün akşam ( 8 Mart Pazar ) itibarıyla ekran yolculuğuna başladı. Gerek oyuncu kadrosuyla, gerek konusuyla gerekse de yayınlanan fragmanı ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile sevenlerini etkisi haline alan, dizinin 2. bölümü büyük bir merakla bekleniyor.

Belki henüz dizi ile tanışmayanlarımız olabilir düşüncesi ile diziyi sizler ile paylaşalım, istiyoruz.

Gel Dese Aşk’ın Oyuncu Kadrosu

Erkan Pettekkaya ( Murat Düdenli )

erkan petekkaya yeni dizisi gel dese aşk

Gel Dese Aşk dizisinde sevgili Erkan Petekkaya ; 40 – 45 yaşlarında evli ve 2 kız çocuğu babası olan Murat Düdenli rolü ile karşımıza çıkmakta. 2. kızın doğumu ile birlikte karısı ile birbirlerinden iyice kopmuştur. Mutsuz bir evliliğin mecburi kölesi diyebiliriz. Bir gün yolunun bahar ile kesişmesi ile birlikte bir anda Murat’ın hayatına bahar gelmiştir. Baharın yaşam dolu enerjisi ile his etmeye başladığı duyguyu aşk sanıyor. Bu durum önce evliliğini daha sonrada hayatını bir çıkmazsa bırakıyor.

Şebnem Bozuklu ( Yasemin Düdenli )

şebnem bozoklu yeni dizisi gel dese aşk

Dizide Murat’ın karısını sevgili Şebnem Bozuklu Yasemin Düdenli rolü ile canlandırıyor. Yasemin 40 -45 yaşlarında. Küçük kızının hastalığından dolayı vicdan azabı çekmektedir. Eğer hayattan zevk alır, gerçekten mutlu olursa onun için bir ihanet olarak düşündüğü için hem kendisine hem de kocasına hayatı zindan etmekte. Ailenin hayatına Bahar’ın girmesi ile birlikte tüm dengeler alt üst olmaya başlayacak. Yasemin, önce kusursuz evliliği daha sonra kendi ile ilgili bildiği tüm gerçeği yeniden yazmaya başlayacak.

İlayda Çevik ( Bahar Çetin )

ilayda çevik yeni dizisi gel dese aşk

Düdenli ailesinin hayatına giren Bahar’ı kim canlandırıyor, diye baktığımızda, genç ve başarılı oyunculardan İlayda Çevik ile karşılaşıyoruz. Sevgili İlayda ‘nın canlandırmış olduğu Bahar karakterini incelediğimizde şöyle bir profil ile karşılaşmaktayız. Hayatının baharında 25 yaşında başına buyruk, aklına eseni yapan, deli dolu, cıvıl cıvıl bir genç kız. Babasının Barlas olduğunu öğreniyor. Babasının kendisini terk etmesinin intikamını almak için çıkmış olduğu yolda bir anda kendini Murat’ta aşk olarak buluyor. Aslında bulduğu aşk değil, baba sevgisinin bulduğunun farkında bile değil.

Ertan Saban – Barlas Pusat

ertan saban yeni dizisi gel dese aşk

Bahar’ın babası Barlas Pusat’ı Ertan Saban canlandırıyor. Oğlu ile sürekli bir rekabet içerisinde. Bir taraftan karısının parasını ve itibarını kullanırken, bir taraftan da hayatını yaşamada geri kalmayan çapkın biri. Zamanında bu evliliği yapmak için arkasında bıraktıkları bir gün gün yüzüne çıkmaya başlıyor ve bundan çok rahatsız oluyor.

Öykü Gürman – Sitare Pusat

öykü gürman yeni dizisi gel dese aşk

Barlas’ın karısı rolünde Öykü Gürman’ı görmekteyiz. Sitare Pusat karakterine can veren oyuncunun en büyük tutkusu oğlu Onur, ve yüzüne yaptırdığı küçük dokunuşlardır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?