Erkan Petekkaya ” Sana Söz ” Dizi İle Ekranlara Dönüyor

Başrollerini sevgili Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan‘ın paylaştığı ” Sana Söz ” dizisi bu akşam ( 2 Kasım 2021 Salı ) Star tv ekranlarında sevenleri ile buluşuyor.

Sana Söz dizisi ilk bölümü ile bu akşam Star tv de saat 20 :00 de yayınlanmaya başlayacak. Büyük bir merak ile beklenen bu dizinin hemen konusunun ne olduğuna kısaca bir deyip, güçlü oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığına bir göz atalım.

Sana Söz Dizisinin Konusu

Star tv’in yeni dizisi Sana Söz, yüksek temposu ve sürükleyici hikayesi ile bu akşam sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Şöyle bir dizinin konusuna göz attığımızda, günlük hayatımızdan kesitlerin olduğunu görmekteyiz. Kendi alanlarında başarılı olan Ömer ve Elif her şeye ve herkese rağmen inandıkları uğruna yoluna devam ediyorlar. Hemen bu noktada Ömer ve Elif’in karakterinden de kısaca bir söz edelim.

erkan petekkaya nehir erdoğan sana söz dizisi

Dizide Erkan Petekkaya , kötüler ile savaşmaya ant içmiş, kendini mesleğine adamış Cinayet Büro Amiri Ömer Duran‘ı canlandırıyor. Dizinin diğer başrol oyuncusu olan Nehir Erdoğan ise, gerçeklerin peşine düşün gün yüzüne çıkarmaya çalışan başarılı bir televizyon program sunucusu olan Elif Karaca‘yı canlandırıyor. Her ne kadar Ömer ve Elif farklı kulvarlarda olsalar da ikisinin de ortak noktası aynı amaca hizmet etmekteler. Bu iki karakter ilk etaplarda birbirleri ile çatışsa da birbirlerini tanıdıktan sonra birbirlerinden etkilenmeye başlayacaklarıdır. Tüm önyargılara, engellere karşı bu ikili kanunsuzluğun, adaletsizliğin, vicdansızlığın ve suçluların karşısında masumları korumak adına birlik olup, birlikte savaşacaklar.

sana söz dizisi ömer duran elif karaca

Sana Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Erkan Petekkaya – Ömer Duran

Nehir Erdoğan – Elif Karaca

Serkan Altunorak – Erdem

Ayçin İnci – Aysel

Hivda Zizan Alp – Nazlı

Orhan Güner – Şevket

Ferhat Baynal – Zeki

Yaşar Aydınlıoğlu – Rıza

Aslıhan Kapanşahin – Duru

Atakan Hoşgören – Umut

Selda Güdükoğlu – Feray

Ali Önsöz – Bora

Selin Genç – Bahar

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?