Yaşam Alanınızı Yeni Yıla Nasıl Hazırlarsınız ?

2020 Yılbaşı Dekorasyon Önerileri

Koca bir yılı geride bırakıp, yepyeni sayfalar açacağımız, yeni başlangıçlar yapacağımız 2020 yılına sayılı günler kaldı. Yeni umutlar ile, yeni hayaller ile başlayacağımız yeni bir yılı yüksek bir enerji ile karşılamak içinde evimizin atmosferinde hoş bir yılbaşı ambiyansı yaratmak iyi olur, diye düşünenlere ilham vermek açısından birkaç tane yılbaşı dekorasyon önerilerinde bulunalım, istedik.

2020 Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri

2020 Yılbaşı Dekorasyonunda Hangi Renkler Trend ?

Yeni yıl dekorasyonunun en önemli unsurları arasında renkler gelmekte. Bu yeni yılda alışılagelmiş renkler arasında yer alan, kırmızı, beyaz, altın, gümüş gibi renkler ” out ” durumda. Bu yeni yılda ” in ” olan renkler arasında daha çok kış mevsiminin sıcak yüzünü evimize yansıtacak olan mint yeşili tonları ve lacivert yer almakta.

✔ Yılbaşı Sofrasında Süsler

yılbaşı sofrası dekorasyonları 2020

Yılbaşı gecesini evde sevdiklerinizle birlikte kutlamayı düşünüyorsanız, işe önce şık ve zarif bir yılbaşı sofrası dizaynını planlayarak işe başlamanızı tavsiye ederiz. Işıltı göz estetiğine hitap eden, yılbaşı sofrasını elit bir görünüme kavuşturmak adına yılbaşı süslerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz süsleri estetikli bir şekilde masaya serpiştirebilirsiniz, dilerseniz de süsleri bir cam bir vazonun veya dekoratif bir kasenin içine bırakıp, masaya konumlandırabiliriz.

✔ Dekoratif Objeler İle Yılbaşı Ruhunu Yansıtın

dekoratif yılbaşı süsleri mumlar

Farklı formlardan oluşan farklı ürünler kullanarak yaşam alanınızı daha renkli hale getirebilir, ayrıca yeni yıl coşkusunu daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Mesela yılbaşı ruhuna hitap eden çam ağacı, yıldız gibi tasarımlara bakabilirsiniz. Yaşam alanı dekorasyonunuz ile ahenk içerisinde olacak şekilde ahşap, metal gibi materyallerden oluşan mumlukları altın, gümüş, beyaz yada kırmızı seçebilirsiniz.

Yılbaşı Gecesinin Olmazsa Olması Yılbaşı Ağacı

yılbaşı ağacı nasıl süslenir

Yeni yıl ruhunu yaşam alanlarına yansıtmanın en etkili yollarından biri ışıl ışıl parlayan, çevresinde rengarenk hediye paketlerin yer aldığı yılbaşı ağacıdır. Dekorasyonun odak noktası olan yılbaşı ağacı deyince sizinde ilk aklında çam ağacı geliyorsa, bir daha düşünün deriz. Aklınızda bulunsun, çam ağaçları yerlerini yavaş yavaş farklı yılbaşı ağaçlarına bırakıyor. Alternatif yılbaşı ağaçları : salon çamı , benjamin, deve tabanı vb. gibi bitkiler.

2020 yılında tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?