Garden Düğün Paketi İsa Duran Mobilya

İsa Duran Mobilya Düğün Paketi

Bahar aylarının yaklaşması ile beraber, düğün sezonu da ufaktan ufağa açılmaya başladı. Evlilik hazırlığı içinde olan sevgili gençler, bir taraftan düğünleri için mekan araştırırken, bir taraftan da hayatlarını birleştirecekleri evlerinin tarzını oluşturacak mobilyaları mercek altında almaya başladı.

Yaşam Trend ekibi olarak, öncelikle evlenecek olan sevgili çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyor, bu tatlı telaşlarına ortak olmak adına farklı bütçelere ve zevklere hitap eden düğün paketlerini inceliyoruz.

İsa Duran Mobilya Düğün Paketi

düğün paketi isa duran mobilyaİsa Duran Mobilya, evlenecek olan çiftlerin yanında. Birbirinden farklı düğün paketi ile hem yaşam alanlarının stiline hitap ediyor, hem de bütçelerine hitap ediyor.

Garden Düğün Paketi

Yeni kuracağınız yuvada sıcacık bir atmosfer, aşk dolu dokunuşlar olmasını istiyorsanız İsa Duran Mobilya Garden Düğün Paketini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu paketin içinde neler mi var ? Gelin, hep birlikte bir inceleyelim.

Modern çizgilerin hakim olduğu yaşam alanlarınıza sıcacık bir dokunuş yapacak olan bu düğün paketi, yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarından oluşmakta.

Günümüzün Estetiğinizi Mekanınıza Yansıtacak Koltuk Takımları

isa duran mobilya 2019 düğün paketiİster soft renkler ile salonunuzun dizayna elegan bir dokunuş, isterseniz daha farklı kumaş ve renk seçerek, salonunuzun çizgisini zevkinize göre dekor edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle Bir Arada

en uygun düğün paketleri isa duran mobilyaYeni evlenen çiftlerin evlerinde sevenleri hiç eksik olmaz. Sizlerde sevdiklerinizle birlikte bu yemek masasın etrafında toplanıp, yemek eşliğinde derin bir sohbette dalmaya ne dersiniz ?

Yalın ve Doğal

isa duran mobilya düğün paketi fiyatları 2019Şimdi ki gençler tercihini mümkün oldukça yalın, doğal ve bir o kadar göz estetiğine hitap eden kullanışlı yatak odalarından yana yapıyorlar. Eğer sizin de tercihiniz bu yönde ise, bu yatak odası tam size göre.

Garden Düğün Paketi Fiyatı

”Bu düğün paketi, tamda yeni kuracağımız yaşam alanımıza hitap ediyor. Peki, ya bütçemize hitap ediyor mu ? ” diye düşünenler için hemen fiyatı da belirtelim. Şuan için bu paketin fiyatı 14.990 TL.

Hem bu ürün için hem de diğer ürünler için bilgi almak isterseniz, BURAYI ,tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?