Garden Yatak Odası Takımı ( İsa Duran Mobilya )

Doğal dokusu ile yatak odalarınıza yeni bir çağdaş izlenim ve görsel bir estetik katacak olan İsa Duran Mobilya yatak odası takımları arasında yer alan garden yatak odasını görmelisiniz.

Evlilik hazırlığı içinde olanlar, ya da yatak odasını yenilemeyi düşünenler , eğer tercihiniz sadelikten ve estetikten yana iseniz, bu yatak odası takımına bir göz atın, deriz.

 İsa Duran Mobilya Garden Yatak Odası Takımı 

isa duran mobilya yatak odası takımları

Beyaz rengin saflığını ve estetiğini aşk limanınıza yansıtacak olan Garden yatak odası takımı odanızda oluşturmak istediğiniz o romantik, göz estetiğine hitap eden huzur dolu odayı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

beyaz makyaj masası modelleri

Sevgili hanımlar için yatak odalarının gösterişli olması kadar işlevselliği de oldukça önemlidir. Özellikle yatak odası takımını oluşturan üniteler arasında yer alan makyaj masası oldukça kullanışlı olmalı. Hem makyajlarını rahatlıkla yapabilecekleri bir masa olmalı, hem de mekanda fazladan depolama alanı oluşturmalı.

isa duran mobilya garden yatak odası takımı

Yatak başucunun sağ ve sol köşelerine bırakılan komidinler , odada farklı bir ambiyans oluşturmaya zemin oluşturuyor.

yatak odası sürgülü dolap

Yatak odalarının olmazsa olmazları dolaplar. Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere bu takımın bir parçası olan dolabın içi oldukça geniş ve kullanışlı. Askılık, raf ve çekmecelerden oluşan dolap içi hem kıyafetleriniz için, hem takılarınızı yerleştirebileceğiniz, hem de yastık,pike gibi yatak odası tekstil ürünlerinizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

Görsellerden anlaşılacağı üzere bu yatak odası takımı, bir taraftan renk ve dokusu ile yatak odanıza estetik katarken, bir taraftan da ünitelerin işlevsellikleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?