Genç Kalmak İçin Çocuk Derisi Enjekte Ediyor!

Sandra Bullock Genç Görünmek İçin Çocuk Derisi Enjekte Ettiriyor

Amerika’nın en ünlü oyuncuları arasında yer alan Sandra Bullock, tanımayan yoktur, galiba. Oyunculuğu kadar güzelliği ile dikkat çeken Hollywood’un güzel oyuncuları arasında yer alan Sandra Bullock, bugünlerde yine güzelliği ile dillerde !

55 yaşında olmasına rağmen hala genç bir kız gibi görünmeye başaran güzel oyuncunun güzellik sırrı birçok kişi tarafından merak edilmekte. Geçenlerde katıldığı bir televizyon programında güzelliğini neye borçlu olduğunu söyledi ve bir anda gündemin ilk sırasında yer almaya başladı.

sandra bullock genç görünmesinin sırrı

Başarılı ve güzel oyuncu geçenlerde konuk olduğu The Ellen Show ‘ da genç görünebilmek için Epidermal Büyüme Faktörü ( EGF ) yöntemini kullanarak çocuk derisini vücuduna enjekte ettiğini söyledi.Program sunucu Ellen DeGeneres , bu açıklanmanın üzerine şunları söyledi. Bu deriler sünnet olan Koreli çocukların derilerinin olduğunu söyledi.

Bunun üzerine ortaya atılan iddialar göre ise sektörde sadece sünnet olan çocukların üzerinden dönmediği söyleniliyor. Bu iddiaların doğruluk payı henüz nedir, bilmiyoruz ama bu yöntemin yurt dışında oldukça popüler olduğu bilinmekte.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?