İnstagram Çöktü Mü ? İnstagram Akış Yenileme Hatası

Instagram Çöktü mü? Instagram'da Akış Yenilenmiyor

Şuan itibarıyla birçok Instagram kullanıcı ana sayfa akışının yenilenmediğini ve sürekli olarak da eski paylaşımlara karşılaştıklarını dile getirdiler. Bu şikayetler üzerine Instagram kullanıcılarının aklına ” yine instagram da neler oluyor ? İnstagram çöktü mü ? ” sorularını getiriyor.

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram , bu akşam üstü bazı kullanıcıların erişim sorunu yaşamalarından dolayı soruluyor. Yaşanan bu durumdan sonra İnstagram alanındaki son gelişmeler nelerdir, bir bakalım.

İnstagram Çöktü Mü ?

instagram akış yenilenmiyor

Akşam saatleri üzeri İnstagram kullanıcıları, sayfalarında 3 – 4 saatlik ana sayfa düştüğünü söylüyorlar. Bazı kullanıcılar ise, eski direct mesajların yeniden geldiğini ifade ettiler. Şuan için bu durum ülkemizde, İngiltere ‘de , Fransa’nın kuzeyinde ve Hollanda da yoğun bir şekilde görülmekte. Bu durumla ilgili ise henüz İnstagram tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Herhangi bir açıklama veya bilgi paylaşımı yapıldığı taktirde ayrıntıları bu haberimizde sizlerle paylaşacağız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?