İsa Duran Mobilya 2019 Koltuk Takımları

İsa Duran Mobilya 2019

İsa Duran Mobilya ile Yaşam Alanlarımızın Çizgisine Estetik Katmaya Devam Ediyoruz.

Merhaba sevgili takipçilerimiz, yeni yılda yeni başlangıçlar yapmak adına evinizin mobilyalarını baştan sona değiştirmeyi düşünüyorsanız, sizlere adres olarak İsa Duran mobilyanın yeni şubesini gösterebiliriz. Günümüzün çizgisini geleceğin estetiği ile birleştirip, yaşam alanlarınızın tarzına farklı yorum katacak olan kaliteli ve bir o kadar ekonomik fiyatları ile yeni sezon koltuk takımı modelleri İsa Duran Mobilya da sizleri bekliyor.

Şimdi dilerseniz gelin birlikte, oturma odalarımızın tarzına sıcaklık ve çağdaşlık katacak, salonlarımıza estetik ve elegan bir görünüme kavuşturacak olan son moda koltuk takımlarını inceleyelim.

2019 Koltuk Takımı Modelleri – İsa Duran Mobilya 

Koyu Renklerin Gücü

yeni moda koltuk takımları isa duran mobilya

Bu sezon salon koltuk takımlarında koyu renkler revaçta. Eğer sizlerde salon dizaynına koyu rengin aynı zamanda güç tonların hakim olduğu bir koltuk takımı arayışı içinde iseniz, bu koltuk takımı salonunuza çok yakışacak.

oturma odası koltuk takımları isa duran mobilya

Dilerseniz koyu rengin gücünü oturma odanızda hissederek göz estetiğine de hitap edebilirsiniz.

Beyazın Asilliği

koltuk takımı 2019 isa duran mobilya

Beyazın asilliğini ve asaletini ister oturma odanıza, isterseniz de salonunuza yansıtın. Sade ve asil duruşu ile odanızın stiline estetik katarken, rahat oturma alanı ile de konforu size ve sevdiklerinize sunuyor.

Güneşin Sıcaklığı

modern sarı koltuk takımları

2019 mobilya renk trendleri arasında güneşin ışığını ve sıcaklığını yansıtacak olan sarı rengi görmekteyiz. Sizlerde yaşam alanlarınızda güneşin sıcaklığını ve ışıltısını yansıtmak isterseniz koltuk renginde sarı rengi ve tonlarını tercih edebilirsiniz.

Gökyüzü Denizle Buluştu

deniz mavisi koltuk takımları isa duran mobilya

Denizin derinliği, gökyüzünün sonsuzluğu ile buluşuyor. Salon çizgisine biraz derinlik , biraz da estetik katmak isterseniz, tercihinizi maviden yana kullanmanızı öneririz.

Bu sezonun gözde koltuk takımı modellerini görmek ve fiyat konusunda bilgi almak için sizleri İsa Duran Mobilyaya bekleriz.

Sevgilerle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?