İsa Duran Mobilya Yaza Merhaba Kampanyası

2019 Yaza Merhaba Kampanyası İsa Duran Mobilya

Mersin’in Düğün Paketçisi , İsa Duran Mobilya’dan Kaçırılmayacak Yaz Kampanyası

Düğün hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftler, yaşam alanlarının çizgilerine estetiği ve konforu yansıtmak isteyenler, zevkinize hitap eden, aynı zamanda bütçenize de hitap eden bu yaz kampanyasını kaçırmayın, deriz.

Seçili Teşhir Ürünlerinde % 50 ‘ye Varan İndirimler

Oturma odanız veyahut salonunuz için hem kullanışlı, hem de zarif bir koltuk takımı mı arıyorsunuz ? Aradığınız koltuk takımı bir taraftan yaşam alanınızın oturma odası çizgisine hitap etsin, hem de bütçenizi fazla zorlamasın mı, istiyorsunuz ? Aynen bu düşüncelerdeyim, diyenlerdenseniz , sizlere İsa Duran Mobilya teşhir ürünü koltuk takımını öneririz.

isa duran mobilya teşhir ürünü koltuk takımı

2 adet tekli koltuk ve 2 adette 3’lü koltuktan oluşan bu koltuk takımı şuan için 8,500 TL yerine kısa bir süreliğine 4,700 TL.

isa duran mobilya indirimli köşe takımları

Oturma odası dediğin köşe takımsız olmaz, diyenlerdenseniz, bu köşe takımı bir taraftan size rahat ve konforlu bir oturma alanı sunarken, bir taraftan da evinizin ambiyansını değiştirecektir.

ladin yatak odası takımı isa duran mobilya

Yatak odamın çizgisi artık göz estetiğime hitap etmiyor, göz estetiğime hitap edecek yeni bir yatak odası arayışı içindeyim, diye düşünenler içinde Ladin yatak odasını önerebiliriz.

Teşhir ürünü yatak odası modelleri içinde yer alan Ladin yatak odası takımı 17,000 TL ‘den kısa bir süreliğine 8,500 TL ‘den satışa sunulmakta.

isa duran mobilya koltuk takımı fiyatları 2019

İsa Duran Mobilya 2019 Yaz Kampanyası dahilindeki diğer ürünleri görmek ve ayrıntılı bilgi almak için sizleri en kısa sürede mağazalarımızda görmek isteriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?