MasterChef Efsanesi ” Yasin Obuz ” Kimdir ?

MasterChef’in İddialı İsimlerinden Yasin Obuz Yarışmaya Veda Etti

MasterChef Türkiye yarışmasına bir kişi daha hayallerine veda etti.

Adım adım finale yaklaşırken, her oyun biraz daha zor olmaya başladı. Yarışmacılar bir taraftan yarı finalle, finalle kalıp, finalist olmak için ter dökerken, bir taraftan da oyun sırasında hata yapmayıp elenmemek için stres altına giriyorlar.

Dün akşam ( 6 Aralık 2019 ), son 7’ye kalan yarışmacılardan bir tanesi daha MasterChef Türkiye yarışmasından veda etti. Yarışmadan veda eden isim, gerek hiperaktifliği ile gerek pozitif enerjisi ile , gerekse dobralığı ile milyonların gönlüne yer edilmeyi başaran Yasin Obuz oldu.

masterchef yasin obuz

Yarışmaya katıldığı ilk andan itibaren, hem Yasin’e kalıcı gözü ile bakmayanlar, Yasin gerek takım oyunda gösterdiği performansla , gerek bireysel dokunmazlık oyunda ve eleme potalarında gösterdiği performansla, buraya şans eseri gelmediğini gösterdi. İlk andan son ana kadar her daim neşesini ekranlardan bizlere yansıtan sevgili Yasin, veda anında sevgili jüri üyeleri Şef Mehmet Yalçınkaya ‘dan, Şef Danilo Zanna ‘dan ve Şef Somer Sivrioğlu övgü dolu sözler söylediler. Mehmet Şef’inde dediği gibi ” Sen bir Masterchef Efsanesin ”. Gizli şampiyon yolun açık olsun…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?