MasterChef Müge Güney Hakkında Merak Edilenler

Müge Güney Kimdir ?

Master Chef Türkiye yarışmacılarını tanımaya devam ediyoruz. Bugünkü yarışmacımız geçen günlerde oyuna dahil olan sevgili Müge Güney.

Gün geçtikçe zorlu etaplar ile karşı karşıya kalan Masterchef yarışmacıları, bir taraftan yarışmada kalmak için bir taraftan da şampiyonluğu elde etmek için ellerinden gelenleri sonuna kadar yapıyorlar. Bu yarışmacılardan da bir tanesi oyuna yeni giren sevgili Müge. Müge taraftarları için Müge Güney’in hayatından kısa kısa kesintileri paylaşmak istedik.

Müge Güney Hayatı

masterchef müge kaç yaşında

İstanbul’un Bakırköy’ ünde dünyaya gözleri açtı. 32 yaşında olan yarışmacı , Uluslararası Lojistik Bölümü mezundur. Lojistik mesleğini bırakıp, hizmet sektörüne giriş yapmıştır.

Bir süre çeşitli otellerde çalışma imkanı bulduktan sonra THY Doco ‘da uçan şef olarak uçtu ve ardından Mutfak Sanatları Akademisini bitirdi. Arkadaşının Karaköy’de açmış olduğu hamburgercide menü danışmanlığı yaptı.

Sevgili Müge’nin en büyük hobileri arasında seyahat ve dans etmek yer alıyor. Dünyanın birçok ülkesinde bulunup, değişik tatlara açık olmasına rağmen Peru Mutfağının yerinin farklı olduğu söylüyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?