MasterChef Türkiye Yarışmacılarından Ekin Eylem Ulaş

MasterChef Ekin Eylem Ulaş Kimdir ?

MasterChef Yarışması Ekin Eylem Ulaş Kimdir ? MasterChef Ekin Neleri ? Kaç Yaşında ?

Tv 8 ekranlarında ikinci sezonunu yaşanan MasterChef yarışmasında yer Ekin Eylem Ulaş, yarışmada en çok merak edilen isimlerden biri. Kendine özgü duruşu, hem şefleri ile hem de takım arkadaşlarıyla olan iletişimi ile dikkatleri üzerinde çeken sevgili Ekin, aynı zamanda aşçılık alanındaki ustalığını da her fırsatta gözler önünde sunmayı başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde ikinci sezonu ile Tv 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan MasterChef yarışması ilk etapta 42 kişili ile başladı. 42 kişi arasından elemeler yapılarak en başarılı 14 kişi bu sezonda yarışmaya hak kazandı. Yaptığı başarılı tabağı ile Ekin Ulaş’ta bu sezon yarışacak ola 14 yarışmacıların arasında yer aldı.

Ekin Eylem Ulaş Kimdir ?

masterchef yarışması ekin eylem ulaş kimdi

Bu sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olan aynı zamanda bizimde favorimiz olan Ekin Eylem Ulaş, 1988 Bursa doğumludur. Burcu boğa.

masterchef yarışmacısı ekin kaç yaşında

Baba tarafından Elazığlı olan Ekin, tam bir Fenerbahçe aşığıdır. Fit görünümünden de anlaşılacağı üzere sporla yakından ilgilendiğini söyleyebiliriz. Basketbol oynuyor ve sık sık yüzüyor.

ekin eylem ulaş masterchef

Fırsat buldukça değişik yerleri görmeye gidiyor. Şu ana kadar 5 kıta , 28 ülke ve 48 şehir gezdiğini söylüyor.

masterchef ekin

Gelelim aşçılıkla olan bağına. Sevgili Ekin, 12 senedir aşçı, son 1 senedir de Executive Chef ( yönetici şef ) olarak mesleğine devam etmekte.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?