MasterChef’te Ünlüler Geçidi

MasterChef Türkiye'de Ünlüler Yarışıyor.

MasterChef Türkiye yarışmasında adım adım finale giderken ilk 5 kalan yarışmacılar belli oldu. İlk 5 kim kaldı ? Bu hafta yarışmacıları ne tür sürprizler bekliyor ? Ayrıntılar konumuzun detayında 😉

Bildiğiniz gibi geçen hafta son takım oyunları oynandı ve bu haftadan itibaren olay bireyselliğe dönüştü. Hatırlayacağınız üzere geçen hafta MasterChef hayallerine veda eden isim Rıfat Yurttaş oldu. Sevgili Rıfat’ta bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. Rıfat’ın veda etmesiyle birlikte finalle kalan son 5 yarışmacı da belli oldu.

masterchef son 5'e kalanlar

Güzide MertcanCemre UyanıkAlican SabunsoyBatuhan BayırEkin Eylem Ulaş . Bakalım bu 5’li arasında bakalım, kim birinciliği alacak.

Gözlerimizi geçen haftan bu haftaya çevirdiğimizde ise bu pazartesi ( 16 Aralık ) günü yayınlanacak olan bölümde birbirinden iddialı 5 yarışması karşılarında 4 ünlüyü görünce epeyice bir şaşırdılar. Bu ünlüler kimler mi ?

masterchef ünlüler

MasterChef Türkiye ‘yi oldukça yakından takip eden sevgili Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, sevgili Alişan ve eşi Buse Varol .

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?