Mersin Mobilya Fuarı 20 – 28 Nisan 2019

Mersin Mobilya Fuarı 2019

Mersin’de faaliyet gösteren birçok mobilya firması 20 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezinde bir araya geliyor.

Bölgedeki en büyük mobilya endüstrisinin buluşma noktası olan bu fuara, başta Mersin Valiliği olmak üzere Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası , Mersin Perakendesi İş Adamları Derneği , Mersin Esnaf ve Sanatkar Odası Birliği , Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ve KOSGEB destekleri ile gerçekleşmektedir.

Sevgili Mersinliler , bugünlerde yaşam alanlarınızın stilinde yenilik yapmayı düşünüyorsanız, zevkinize hitap edecek olan çizgileri görmek için Mersin Mobilya Fuarı‘na uğrayabilirsiniz. Çağdaş çizgiden, klasik tarza, yatak grupları, oturma grupları , bebek odasından tutunda, mobilya aksesuarına kadar zevkinize hitap eden birçok ürünü bu fuarda uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Fuara Katılan Firmalar

mersin mobilya fuarı 2019 katılımcı listesi

Farklı zevklere ve çizgilere hitap eden birçok mobilya firmasını burada bulabilirsiniz. Firmalardan hemen birkaç tanesinin ismini paylaşalım.

mersin mobilya fuarı isa duran mobilyaMobilya sektörüne farklı bir soluk katan bir Saray Mobilya kuruluşu olan İsa Duran Mobilya güler yüzlü personelleri eşliğinde seçili ürünleri ve birbirinden cazip kampanyaları ile fuar alanları sizleri bekliyor.

Dr. Otto Yatak , İdeal Mobilya, İpek Mobilya , İstanbul Concept, Onur Mobilya, Zeynep Çeyiz , Isı Yel ve daha birçok mobilya firması 20 – 28 Nisan tarihleri arasında Mersin CNR EXPO FUAR Merkezinde gerçekleşecek olan Mersin Mobilya Fuarında sizleri bekliyor.

İsa Duran Mobilya Mersin Mobilya Fuarı

kapitone koltuk takımları isa duran mobilyaEvlenecek olan çiftler ve evinin mobilyalarını değiştirmek üzere olanlar, hem göz estetiğinizi hitap edecek, hem yaşam alanınızın ambiyansını değiştirecek, hem de bütçenize hitap edecek koltuk takımları, yatak odaları ve yemek odalarını yakından incelemek için İsa Duran Mobilya’ya uğrayabilirsiniz.

2019 yatak odası takımları isa duran mobilya

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?