Mersin Mobilya Fuarına Özel İndirim ( İsa Duran Mobilya )

İsa Duran Mobilya'dan Mersin Mobilya Fuarına Özel İndirim

20 -28 Nisan tarihleri arasında Mersin’de mobilya fuarının gerçekleşeceğini ve fuara katılacak olan firmaların isimlerini sizlerle yakın bir zaman diliminde paylaşmıştık. İşte o beklenen büyük an geldi.

Evlenecek olan çiftler, yaşam alanların çizgisine yeni bir soluk getirmek isteyenler bugün itibarıyla ( 20 Nisan 2019 ) başlayan ve 8 gün sürecek olan Mersin Mobilya Fuarını kaçırmayın, deriz.

İsa Duran Mobilya’dan Mersin Mobilya Fuarına Özel İndirim

isa duran mobilya indirim

CNR EXPO Mersin Mobilya Fuarına katılan firmalardan biri olan İsa Duran Mobilya’da fuara özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Şuan için kampanya dahilde koltuk takımları 2.990 TL’den , yatak odası takımları ise 2.500 TL’den başlıyor. Dilerseniz Mersin mobilya fuarına gidip, standa uğrayabilirsiniz.

İsa Duran Mobilya Adres

Dilerseniz de Mersin Mezitli Merkez Mahallesi GMK bulvarı üzeri Mezitli LC Waikiki yanında bulunan mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Yada dilerseniz Hüseyin Okan Merzeci  Mahallesi Akbelen Bulvarı Gözne Otoban Çıkışı Yolu Üzerinde açılan yeni şubesini ziyaret ederek ürünleri daha yakından inceleyip, fiyatlar konusunda daha net bir bilgi alabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?