Seçili Teşhir Ürünlerinde Şok Kampanya

İsa Duran Mobilya Kampanya 2019

İsa Duran Mobilya , Kampanya, İndirim, Teşhir Ürünleri, Koltuk Takımları

İsa Duran Mobilya ‘dan kaçırılmayacak büyük kampanya !  Şu an için seçili olan teşhir ürünlerinde kaçırılmayacak büyük fırsatlar var.

Şuan için yaşam alanlarınızda ailenizle birlikte en çok vakit geçirdiğiniz sıcacık sevgi dolu oturma odanız için yepyeni bir koltuk takımı almayı düşünüyor, ya da en değerli misafirlerinizi ağırladığınız salonlarınızın çizgisine elegan bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, İsa Duran Mobilya ‘nın şu an için sunmuş olduğu her bütçeye uygun yeni sezon koltuk takımlarını teşhire özel indirimlerinden yararlanarak yenileyebilirsiniz.

teşhir mobilya ürünleri mersin

Salonunuzun veyahut oturma odanızın çizgisi ve duruşu ne olursa olsun, dizaynıza hitap eden koltuk takımlarını burada bulabilirsiniz.

teşhir mobilya ürünleri isa duran mobilya

Yaşam alanlarınızda fark yaratmak için günümüzün mobilya çizgisini, geleceğin mobilya çizgi ile birleştiren, yaşadığınız alanlara farklı bir yorum katacak olan bu koltuk takımlarını görmenizi tavsiye ederiz.

Yılın Trendi Füme Rengi

isa duran mobilya 2019 koltuk takımı modelleri

Gri ile kül renginin tonları arasında sayabileceğimiz oturma gruplarına farklı bir ambiyans katan füme rengi bu yılın favori rengi arasında yer alıyor.

isa duran mobilya koltuk takımları

Hiç bir zaman modası geçmeyen, ama her sezon farklı bir versiyonu ile karşımıza çıkan kapitone koltuk bu renkle birleşince daha elegan bir görünüme kavuşmuş diyebiliriz.

Sade ve Havalı

kapitoneli koltuk takımları isa duran mobilya

Benim çizgim sadelikten yana olmalı. Aynı zamanda seçeceğim koltuk takımı modeli sade olduğu kadar şık, zarif ve havalı bir görünümde olmalı, diyorsanız, bu ürün tam da sizin çizginizi yansıtıyor, diyebiliriz.

Konforlu ve Geniş Oturma Alanları

üçlü koltuk modelleri isa duran mobilya

Günün yorgunluğunu üzerinizden atıp, yeni bir güne daha keyfili başlamak isteyenlerin oturma alanlarında bulunması gereken oturma gruplarından bir tanesi.

tekli koltuk modelleri isa duran mobilya

Eğer sizlerde evinizin ambiyansını değiştirecek olan hem çizginize hem de bütçenize hitap edecek olan koltuk takımları arayışı içinde iseniz, kısa bir süreliğine geçerli olan bu teşhir ürünlerini kaçırmayın, deriz.

en uygun koltuk takımları isa duran mobilya

indirimli koltuk takımları isa duran mobilya

kampanyalı koltuk takımları isa duran mobilya

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?