Sen Anlat Karadeniz Ulaş Tuna Astepe

Ulaş Tuna Astepe Kimdir ?

Atv’nin sevilen dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin, genç, başarılı ve yakışıklı başrol oyuncu Ulaş Tuna Astepe namı değer Tahir Kaleli bugünkü konumuza misafir oluyor.

Ulaş Tuna Astepe Kimdir ?

1 Ocak 1988 tarihinde gözlerini İzmit’te açan yakışıklı oyuncu Ulaş Tuna Astepe, orta okul eğitimini İzmit’te tamamladıktan hemen sonra lise eğitimini tamamlamak için İstanbul’la geçiş yapar. İstanbul Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra onu üniversite yolculuğu bekler. Üniversite eğitimi için tercihini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden yana kullanır.

sen anlat karadeniz tahir kaleliEğitim hayatının hemen ardından sinema tozunu yutmaya başlayacağı 2008 yılındaki Osmanlı Cumhuriyeti adlı sinema filminde kostüm asistanlığı yapmaya başlar. Bu ilk adımlarla birlikte kendini hem tiyatro hem de televizyon projelerinin içinde bulur.

Ulaş Tuna Astepe Oynadığı Diziler ve Filmler

ulaş tuna astepe nereli

Yıl 2012 yıllarını gösterdiğinde yakışıklı ve başarılı oyuncu ilk kez yine Atv ‘de yayınlanan Karadayı dizi ile Orhan Kara karakteri ile kamera önüne geçerek, oyunculuk alanındaki başarılarını gözler önüne sermeyi başardı.

Takvimler 24 Ocak 2018 gösterdiği zaman bir kez daha başarısı zirveye taşıyacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi ile sevenleri ile buluştu ve buluşmaya devam ediyor.

Diğer dizi ve filmleri ise ;

Kısa Film : Üniversiteli – Meşakkat ve Karısı – Zayiat – Balık Havuzu 

Sinema Filmi : Körfez

Diziler : Analar ve Anneler – Rüya

Tiyatro : Bayrak – Cam Yapraklar 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?