Sosyal Medyalara Erişim Sıkıntısı

Whatsapp Çöktü mü ? İnstagram Neden Açılmıyor ?

Öncelikle dün gece İdlib‘te hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yararlı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz.

Dün gece (27 Şubat ) İdlib’te rejim kuvvetleri tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerimize yönelik yapılmış olan saldırının hemen ardından vatandaşlarımız yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek adına başta sosyal medya hesapları olmak üzere İnternet aracılığıyla haberlere ulaşmak istediler.

Özellikle başta İnstagram ve Whatsapp olmak üzere Facebook, Youtube gibi birçok kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan sosyal medya hesaplarında dün geceden bu yana erişim sorunu yaşanmaktadır.

Whatsapp Çöktü mü ?

Şuan için Whatsapp çöktü mü, sorusuna çöktü yanıtını vermek biraz zor. Ama yaşanan yoğunluktan dolayı yavaşlama ve fotoğraf gönderememe gibi sorunların yaşandığını söyleyebiliriz. Şuan için konuyla ile ilgili herhangi bir resmi açıklama bulunmamaktadır.

Instagram, Twitter ve Facebook’ta Erişim Sorunu

Yaşanan olaylardan haberdar olmak adına Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube gibi sosyal medyalarda erişim sıkıntısı söz konusudur. Türk Telekom İletişim Merkezi 444 5 444 aradığınız taktirde şuan için şöyle bir mesaj ile karşılaşmaktayız. ” Değerli müşterilerimiz Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya kanallarına erişimde kesintiler yaşanabilmektedir. Aralıklarla bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.” sesli mesajı ile karşılanıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?