Survivor’dan Evrim Keklik Geçti !

23 Haziran Survivor 2020'de Veda Eden İsim Kim Oldu ?

Survivor’da çeyrek finalden finale doğru adım adım yaklaşılıyor. Çeyrek final heyecanı yaşayan Sercan Yıldırım, Elif Yıldırım Gören, Cemal Can Canseven, Barış Murat Yağcı, Yasin Obuz, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı ve Berkan Karabulut yarışmacılardan biri dün akşam ( 23 Haziran ) adaya veda etti !

Survivor 2020 Kim Veda Etti ?

survivor kim elendi

Bu haftaki eleme adayları arasında yer alan Evrim Keklik, Sercan Yıldırım ve Nisa Bölükbaşı’dan hangisinin adaya veda edeceği sevenleri tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyordu. Dün akşam Survivor şampiyonluk hayallerine veda eden isim Evrim Keklik oldu.

Evrim Keklik Kimdir ?

evrim survivor

Dün akşam adaya veda eden isim olan Evrim Keklik’in hayatı sevenleri tarafından merak konusu oldu. Bizde bu konuda Evrim’in sevenlerinin merakını biraz olsun gidermek adına Evrim’in hayatından kısa kısa kesitler paylaşalım, istedik.

İstanbul doğumlu olan Evrim, 29 yaşında. Spor hayatında ilkokul 1. sınıf da Fenerbahçe Spor Kulübü’de voleybol oynayarak başlamış. Voleybol hayatına 10 yıl boyunca devam etmiş. Daha sonra Galatasaray voleybol takımına transfer olmuş. Burada 1 yıl kaldıktan sonra Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transfer olmuş.

Yaşamış olduğu tahlisiz sakatlıktan sonra bir süre voleybolla ara vermek zorunda kalan Evrim, bu süreçte Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimine devam etti.

Üniversite eğitimi sırasında 4 yıl yüzüp, 3. kademe yüzme antrenör olarak mezun olmuştur. 2017 yılında sualtı hokeyine başladı. Bir taraftan bu spor ile ilgilenirken , bir taraftan da bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne devam etmekte.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?