Watsons Kadınlar Günü İndirimi 2019

Kadınlar Günü İndirimi Watsons

Güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biri olan Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için birçok kozmetik ürününde %50 ‘ye varan indirimler uygulamakta. Bugünlerde makyaj ürünlerini tamamlamak, geçtiğiniz her yerde izinizi bırakacak bir kokuya veya kişisel bakım ürününe ihtiyacınız var ise 27 Şubat – 8 Mart arası geçerli olacak olan bu indirimleri kaçırmayın, deriz.

Watsons Kadınlar Günü İndirimi Başladı

Kadınlar Gününe özel farklı makyaj markaların birçok ürünlerinde, günlük cilt bakım rutiniz için kullanabileceğiniz ürünlerde, saçınızın daha parlak, dolgun ve hacimli görülmesine yardımcı olacak saç bakım ürünlerinde , kişisel bakım ürünleri ve daha farklı birçok üründe indirim söz konusu.

L’Oréal Paris

watsons loreal paris maskaraGöz makyajınızın daha etkileyici , bakışlarınızın daha derin bir görünüme kavuşturmak adına kirpiklerinize doğru rimelle buluşturmanız gerekir. Eğer sizlerde kirpiklerinize uygulayacağınız rimel ile göz alıcı bir hacim ve nefes kesen bir uygulama yapmayı düşünürseniz, L’Oréal Paris siyah paradise maskarasını düşünebilirsiniz.

kadınlar günü indirimleri ve kampanyaları makyajMaybelline New York – Rimmel London – Revolution – Max Factor vb. birçok makyaj markalarında kampanya söz konusu.

Cilt Bakım Ürünleri

kadınlar günü indirimleri ve kampanyaları cilt bakımYaşım kaç olursa olsun, cildim her daim pürüzsüz, canlı ve genç görünmeli diyenler için rutin cilt bakımlarını aksatmaları için değişik cilt bakım ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar söz konusu. Hangi cilt bakım ürünlerinde indirim var diye soranlar için ; Nivea – L’Oréal Paris – Pure Beauty – Seba Med – Diadermine – Neutrogena – Garnier 

Kadın Parfüm Fırsatları 

Kokunuzla iz bırakın !
kadın parfüm fırsatları watsons

Sizin Kokunuz Hangisi ? Beyonce – Caldion – Privacy – Equal – Emotion – Night Dance

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?