Watsons Sevgililer Günü İndirimi Duydunuz mu ?

Watsons Sevgililer Günü İndirimi

Sevgili Beyler, henüz hayatınızın anlamı olan aşkınıza sevgililer günü hediyesi almadınız mı ? Ya da ne tür bir hediye alacağınıza henüz karar veremediniz mi ? Eğer yanıtınız ” bende tam o konu üzerine duruyordum ” diyorsanız, şu an için doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Watsons, güzelliğine ve bakımına önem veren sevgili bayanlar için makyaj ürünlerinde, cilt bakım ürünlerinde, saç bakım ürünlerinde ve kişisel bakım ürünlerinde % 50 ‘ye varan sevgililer günü indirimi yapıyor.

Büyük Sevgililer Günü İndirimi

Watsons 7 -14 Şubat 2019 tarihleri arasında %50’ye varan sevgililer günü indirimi başladı.

Makyaj Ürünleri

watsons indirimi makyaj ürünleri

L’Oréal Paris , Maybelline , Max Factor , Revolution , Deborah Milano ve daha birçok makyaj markalarında % 40 varan büyük indirimler söz konusu.

Cilt Bakım Ürünleri

indirimli cilt bakım ürünleri watsons

Pürüzsüz , ışıl ışıl parlayan ve bebeksi gibi bir cilde sahip olmanın sırlarından biri rutin yapılan cilt bakımından geçer. Daha bakımlı ve ipeksi gibi bir cilde kavuşmaya yardımcı olmak adına cilt bakım ürünleri arasında yer alan Garnier , NeutrogenaL’Oréal , Nivea , Pure Beauty ve diğer cilt bakım ürünü markalarından birini tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Parfümler

en iyi bayan parfümleri watsons

Kokusu sevdiğinize özel. Bir bayana hediye edilebilecek en güzel hediyelerin arasında parfüm setleri yer alır. Eğer sizde tercihinizi parfümden yana yapmayı düşünüyorsanız, Watsons Sevgililer Gününe Özel Parfümleri düşünebilirsiniz.

Unutmayın, %50 ye varan sevgililer gününe özel indirimler 14 Şubat’ta sona  eriyor. Bu büyük fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, elinizi çabuk tutun, deriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?