WhatsApp Yeni Hata ! Eski Mesajlar Yeniden Ortaya Çıkıyor !

Whatsapp'ta Eski Mesajlar Yeniden Ortaya Çıkıyor !

WhatsApp Kullanıcıların Dikkatine !

WhatsApp Yeni Hata ! Eski Mesajlar Yeniden Ortaya Çıkıyor…

Kısa bir süre önce ortaya çıkan WhatsApp hatası ile birçok kullanıcı ciddi problem ile karşı karşıya kalıyor. Konunun detaylarını öğrenmek için konumuzu okumanızı öneririz.

Amazon çalışanı tarafından gündeme gelen WhatsApp hatası bugünlerde birçok kullanıcıyı tedirgin etmiş durumda. Abby Fuller ‘in paylaşmış olduğu bilgilere göre , numarasını değiştirdikten kısa bir süre sonra , WhatsApp’a giriş yaptıktan sonra hattın daha önce sahibine ait mesajlar ile karşılaştığını belirtti.

Karşısına çıkan mesajları ayrıntılı bir şekilde incelediğinde mesajların kendisine ait olmadığını belirten Abby Fuller , karşılamış olduğu mesajların , numaranın bir önceki sahibine ait olduğunu altını çizerek belirtiyor.

Aynı durumda, kendisine ait mesajların ayın metot ile başkasına gitmesinden endişe duyan Abby Fuller, ciddi bir güvenlik açığının gün yüzüne çıkarttığını belirtiyor.

Son dönemlerde en popüler olan sosyal medya platformlarından biri olan WhatsApp, web sitesine yer alan bilgilere göre WhatsApp’ta Numara Değiştir Özelliğini kullanırsanız ;

whatsApp yeni hata ,eski mesajlar yeniden ortaya çıkıyor

⇒ Eski numaranızdaki gruplarınız, ayarlarınız , profil bilgilerinizde dahil olmak üzere hesap bilgileriniz yeni telefona transfer olmaktadır.

⇒ Eski telefon numaranıza ait olan hesabınız silinir, böylece kişileriniz WhatsApp kişiler listesinde eski telefon numaranız göremezler, ifadelerine yer verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?