Yazın En Renkli İndirimi Watsons ‘da Başladı !

Watsons 2019 Yaz Kampanyası

27 Haziran – 3 Temmuz arasın Watsons’daki yaz festivali kampanyasını kaçırmayın !

Watsons ‘da yaz festivali başladı. Bir hafta sürecek olan bu yaz kampanyasının içerisinde saç bakımından tutunda, cilt bakımına kadar, farklı markaların makyaj ürünlerinden tutunda, birçok kategoride %50 ‘ye varan indirimler söz konusu. Hemen bu ürünlerden birkaç tanesini sizlerle paylaşalım.

NYX Professional Makeup

watsons 2019 yaz festivali nyx professional makeup

İster özel günlerinizde , isterseniz de günlük hayatınızda göz makyajınızı tamamlamak için ihtiyacınız olan farklı renklerden oluşan, gözlerinizi ve ışıltısını ortaya çıkartacak bir göz farı paletine ihtiyacınız olacaktır. Şuan için kampanya dahilde olan makyaj markaları arasında yer alan NYX Professional Makeup ‘un birbirinden farklı bütünleyici, renkleri ile saten, mat, metalik ve ışıltı sonuçların birleştiği gözlerinizin rengini ve ışıltısını ortaya çıkartacak olan far paletini incelemenizi tavsiye ederiz.

Cilt Bakım Ürünlerinde % 50 Varan İndirimler

indirimli cilt bakım ürünleri watsons yaz kampanyası

Kusursuz ve pürüzsüz bir cildin sırrı rutin, cilt bakımdan geçer. Sizlerde rutin bakımızı ihmal etmemek ve cildinize iyi bakmak için cildinize uygun bakım ürünleri arıyorsanız, size en yakın bir Watsons mağazalarına uğrayın, deriz. Kısa bir süreliğine Nivea, Loreal Paris, Garnier , Seba Med ve daha birçok cilt bakım ürünlerinde % 50’ye varan yaz indirimlerinden yararlanın.

Kaçırılmayacak Epilasyon Fırsatları

indirimli epilasyon ürünleri watsons

Sesu Boncuk Sir Ağda

Şuana kadar istenmeyen tüy ve kıllarınız için birçok yöntem denenmiştir. Bu yöntemlerin arasında her ne kadar acı verse de, eziyet çekilse de ağda, özellikle de sir ağdadan kolay kolay vazgeçilmiyor. Sir ağdadan vazgeçemeyenler için küçük bir önerimiz olacak. Şimdilerde boncuk sir ağda oldukça tercih ediliyor. Bu ağdanın uygulaması, diğer ağdalara göre biraz daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Ulaşılması zor ve kıvrık bölgelere rahatlıkla kullanabilirsiniz. Haftalarca sürecek pürüzsüz bir cilde sahip olmak ve boncuk sir ağdayı denemeniz için şuan için Watsons ‘da Sesu Boncuk Ağda Fiyatı ; 32,90 ‘an yerine 19,50 ‘ye.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?