Yılbaşı Makyajı Nasıl Olmalı ? ” Yılbaşı Makyajı ”

Yılbaşı Makyajının Püf Noktaları

Bu yılbaşı partisinde makyajınızın uzun süre kalabilmesi ve bu gece her çekildiğiniz fotoğraf karesinde en iyi görüntüyü vermenize yardımcı olacak yılbaşı makyaj tüyolarını öğrenmeye hazır mısınız ?

2020 ‘ye bir kala nasıl bir makyaj yapacağınıza yada yaptıracağınıza henüz karar vermediyseniz, bu konuda sizlere ilham verecek olan Makyaj Artisti Halime Biçer‘in önerilerine kulak vermenizi öneririz.

İşte yılbaşı gecesine ışıltınızı, ışığınızı yansıtacak, sizi gecenin yıldızı yapacak olan makyaj önerileri.

Şuan için aklınızda ” acaba yılbaşı makyajını nasıl yapabilirim ?” diye bir soru olduğunu tahmin edebiliyoruz. Hemen aklınızdaki soruya cevap vermeye başlayalım.

yılbaşı makyajı 2020

? Şunu aklınızdan çıkarmayın, iyi bir makyajın sırrı sağlıklı bir cilde bağlıdır. Bu nedenle makyajınıza başlamadan önce cildinizin durumuna göre bir maske ardından iyi bir nemlendirici kullanarak cildinizi makyaja hazırlamalısınız. ( Evde yapabileceğiniz pratik ve etkili maske tarifleri için ”eczacı gözüyle ” ilgi maske tariflerine bakabilirsiniz )

? Yılbaşı makyajınızın daha boyutlu mu durmasını istiyorsunuz ? Eğer yanıtınız ” evet ” ise kontür işlemlerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Fotoğraflarda iyi bir görüntü vermek isterseniz yüz kontürlemesinden yararlanabilirsiniz.

? Renk konusunda tercihinizi bakır renginden yana kullanabilirsiniz. Şampanya rengi aydınlatıcı ve altın rengi ışıltılı farlar tercih ederek muhteşem bir ahenk yakalayabilirsiniz. Bu arada bu senin rengi metalik renkler olduğunu hatırlamakta da fayda var.

? Kirpiklerinizin daha uzun, dolgun ve aynı zamanda etkili bakışlar elde etmek için takma kirpik tercih edebilirsiniz. Göz alıcı kirpiklerinize eşlik edecek nude tonları ile makyajınıza ışıltı katabilirsiniz.

? Son dokunuş olarak makyajınızın uzun süre bozulmadan kalabilmesi için ışıltılı makyaj sabitleme spreyi sıkarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?