Şimdi Yılbaşı Süslerini Değerlendirme Vakti !

Heyecanla, coşku ile beklenen 2019 yılbaşı gecesini geride bıraktık. Yılbaşı gecesini evde geçirenler, bu geceye hazırlık yapmak için bir çok süsler ve birbirinden farklı dekorasyon ürünleri almış bulunmaktalar. Şimdi yılbaşı gecesini geride bıraktığımıza göre, bu gece için aldığımız bazı dekorları ve süsleri yeniden değerlendirerek, evinizin dizaynına farklı dokunuşlar yapmaya ne dersiniz ?

Yılbaşı Süslerinden Kendin Yap Dekor Fikirleri

Kadehleri Değerlendirin

kadehten mumluk nasıl yapılır

Eğer elinizde yemek davetlerinde kullandığınız kokteyl vb. kadehler bulunuyorsa, küçük bir dokunuşla bu kadehlerden birkaç tanesini şık bir mumluğa çevirmeye ne dersiniz ?

kendin yap yeni yıl dekorları

Yılbaşı ağacını süslemek için aldığınız renkli topları kadehlerin içine bırakıp, kadehi ters çevirip, kadehlerin ayak kısmına mum yerleştirebilirsiniz.

Kozalak Kaseleri

yılbaşı süslerini değerlendirme

Daha önceden toplamış olduğunuz kozalakları ister doğal halleri ile, ister farklı sprey boya ile boyayıp renklendirerek, dekoratif bir kasenin içine yerleştirebilirsiniz.

Led Işıklar

led ışıklı dekorasyon süslemeleri

Çam ağaçlarını ışıklandırmak için evinizde bulunan led ışıklarını, ister çocuğunuzun odasının duvarına monte ederek, gece lambası olarak, ister dekoratif bir kase yada mumluğa sararak mekanınızda loş bir ışık elde edebilirsiniz.

Masa Dekoru

yılbaşı dekor süsleri

Evinizin herhangi bir köşesine küçük bir dokunuş yaparak, o mekanın ambiyansını farklı bir görüme kavuşturmak istiyorsanız, küçük bir masanın üzerine biraz geniş bir kase bırakın. İçine de yılbaşı için aldığınız renkli topları, küçük dekoratif süsleri yerleştirin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?