Yılbaşına Özel Dekoratif Sofra Ürünleri Mudo

Mudo Concept’ten Yılbaşına Özel Dekoratif Sofra Ürünleri

Yılbaşı sofralarında Mudo şıklığı. 2020 yılbaşı gecesine ramak kala, evde yılbaşı gecesini kutlamak isteyenleri tatlı bir telaş sarmış durumda.

Bizlerde bu tatlı telaşlara ortak olmak ve şahane ve şık sofraların dizayn edilmesine yardımcı olmak adına soluğu Mudo aldık. Bir taraftan gecenin anlam ve önemine hitap edecek, bir taraftan unutulmaz, zarif ve şık bir sofra ile göz estetiğine hitap edecek dekoratif sofra ürünlerini sizler için seçtik.

Yılbaşı konseptinize ince ve şık bir dokunuş yapacak aynı zamanda yılbaşı konseptinizi tamamlayacak en şık seçimleri keşfetmeye hazır mısınız ?

Rita Bardak Kırmızı

rita bardak kırmızı mudo

Hem yılbaşı sofranıza farklı bir yorum katmak hem de günlük hayatınızda farklı bir ürünün mutfağınızda yer almasını istiyorsanız, Mudo ‘nun ürün gamına yeni eklenmiş albenisi ile ilgili bakışları üzerinde toplamayı başaran Rita bardak takımını düşünebilirsiniz.

Ekose Tatlı Tabağı

ekose tatlı tabağı mudo concept

Yılbaşı masanıza sıcacık bir dokunuş, samimi bir ambiyans oluşturmak isteyenler için ekose deseni. Mudo Concept’in ürün gamında yeni yer almaya başlayan ekose desenler bir taraftan yeni yıl kutlamanızı çok özel anlara çevirirken, bir taraftan da kış ruhunun sıcaklığını hem masanıza hem de mutfağınıza yansıtıyor.

Silver Leaf Dekoratif Kase

silver leaf dekoratif kase mudo

Hem dekoratif bir ürün olarak kullanabileceğiniz, hem de çay ve kahve yanında sunacağınız tatlı atıştırmalıkları bırakabileceğiniz şahane bir yaprak desenli dekoratif bir kase.

Mumluk ve Fenerler İle Işığınızı Yansıtın

dekoratif mumluk fener modelleri mudo

İçinizdeki ışıltıyı, evinize yansıtın. Loş bir ışık, arka fonda ruhunuza dokunacak notalar ve romantik bir ambiyans oluşturmak için mumluk ve fener ile ışığınızı mekana yansıtabilirsiniz.

Diğer ürünleri görmek için Mudo ‘yu ziyaret edebilirsiniz.

Mutlu Yıllara…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?