Beko Büyük Çeyiz Kampanyası (İlhanlar Home )

Büyük Çeyiz Kampanyası

Yeni bir günden, yeni bir haftadan herkese sevgiler. Umarız keyifli bir yıla, aya ve haftaya başlamışsınızdır. 🙂 Yeni bir güne keyifli başlamanıza yardımcı olmak adına yeni yılın ilk kampanyasını sizler ile paylaşmak adına sizlere İlhanlar Home dan sesleniyoruz.

Yarı yılın tatilinin yaklaşması ile birlikte birçok genç çift dünya evine girmeye hazırlanıyor. Dünya evine girecek çiftlerin içinde bizim sevgili kuzenimiz de var. Şimdiden evlenecek olan çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.

Hemen hızlı bir şekilde konumuza geçiş yapalım. Evleneceklere ve evini yenileyecek olanların yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturmak adına Beko büyük bir çeyiz kampanyası düzenlemiş. Hemen bu kampanyanın ayrıntılarını sizler ile paylaşıyoruz.

Evleneceklere , Evini Yenileyeceklere Televizyon Beko ‘dan Hediye

ilhanlar home büyük çeyiz kampanyası beko

Ocak ayı içerisinde Beko’dan dilediğiniz herhangi 3 ürünü şimdi alın, yepyeni televizyonu anında kazanın !

Kampanya Detayları

? Büyük çeyiz kampanyası 1 Ocak – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

? Buzdolabı , çamaşır makinesi , kurutmalı çamaşır makinesi , kurutma makinesi , bulaşık makinesi , derin dondurucu , solo ve ankastre fırın ürünlerinin 3 tanesini birlikte alımına 1.540 TL değerinde B32L 5845 4B yada B32L 5745 4B televizyon hediye edilecek.

? Bu kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez .

? Tezgah seviyeli buzdolapları , AFE 21000 S ankastre fırın ve BM 3033 3 programlı bulaşık makinesi 1.599 TL özel indirimli fiyatı çeyiz kampanyasına dahil değildir.

? Belirtilen indirim tutarı kampanyaya dahil diğer TV modellerinde de geçerlidir.

Sevgili arkadaşlar, kampanya ile ilgi daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?