2022 Kış İçin Moda Trendleri Neler Olacak ?

2021/22 Sonbahar - Kış Trendleri

2022 – 2023 Sonbahar Kış İçin Moda Trendlerinde bizleri neler bekliyor ? Yeni sezon sonbahar kış moda trendleri bu konumuzda , keyifli okumalar.

Moda haftasında 2022 – 2023 sonbahar – kış rüzgarları esmeye başladı. Bu sonbahar kış sezonunda bizleri neler bekliyor diye, merak edenler için bu sezon mutlaka dolabımda bulunması gerekir, diyeceğiniz kilit parçalardan birkaçını hemen sizler ile paylaşalım.

Sevgili kadınlar, güzel bir moda defilesi seyredip, sonbahar kış koleksiyonunuzu hazırlamak için hazır mısınız ? İşte bu sezonun moda trendi.

2022 Sonbahar Kış İçin Moda Trendleri

Trençkotlar

zara yeni sezon trençkotlar
Zara Trençkot

Yaz sıcaklığını geride bırakıp, serin havayı hissettiğimiz bugünlerde en çok kullandığımız parçalar arasında trençkotlar gelmekte. Mevsim geçişlerinin en büyük kurtarıcısı olan aynı zamanda yalın ve şık görülmemize eşlik eden trençkot mutlaka dolabınızda yer almalı.

Güçlü ve Gösterişli Kollar

2021 sonbahar moda trendleri
Sonbahar Moda Trendleri

Son dönemlerde hayatımızda önemli bir yer edinen sosyal medyadaki canlı yayınlar, zoom üzerinden yapılan toplantılar ve video konferansları sırasında büyük bir kurtarıcımız olacak bir detayı sizler ile paylaşmak istiyoruz. Bu sezonun ana motifleri arasında yer alacak güçlü bir geriye dönüş yapıyor sıradan yuvarlak ve kare omuz detaylı parçalar yerini üçgen kollara bırakıyor. Kalın omuzlar ve vatka detaylar özellikle düşük omuzlu kadınlar için oldukça ideal bir seçim. Sakın, ben bunu giymem, diye bir ön yargıya kapılmayın. Unutmayın ! belirgin omuzlar güçlü aynı zamanda cesur bir imaj oluşturur .

Sonbahar – Kış Modasında Bohem Şıklığı

Romantizmden hoşlanır mısınız ? Eğer yanıttınız ” Evet, hoşlanırım” ise bohem stili tam sizlik ! Tarzınızı konuşturup, farkınızı gözler önüne sermek için elbiseleri kemerler ile, western botlar ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Aşkın ve Romantizmin Rengi Kırmızı

yeni sezon kırmızı abiye elbiseler oleg cassini
Oleg Cassini Kırmızı Abiye Modelleri

Sevgili kadınlar, uzun süredir, dolabınızın bir köşesinde sessiz sedasız duran kırmızı elbisenizi gün yüzüne çıkarma zamanı gelmedi mi sizce de ! Bizden duymuş olmayın ama, bu sezon bol bol kırmızı hatta kıpkırmızı parçaları göreceğiz. Uzun, mini, yırtmaçlı yada dekolteli kırmızı elbiseler, deri taytlar, pantolonlar bu sezonun en iddialı parçaları arasında yer alıyor.

Şuan için 2022 – 2023 sonbahar – kış mevsimi için öne çıkan moda trendleri bunları. Moda alanında yeni trendleri öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

Sevgilerle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?