Dr. Ender Saraç’tan Kışın Zayıflatan Kahveli Acı Çay Tarifi

Kışın Zayıflatan Kahveli Acı Çay Tarifi

Kahveli Acı Çay İle Zayıflamaya Hazır mısınız ?

Sevgili hanımlar ve beyler , yazı bitirdik diye, formumuzu korumayı ihmal etmiyoruz. Tıpkı yazın olduğu gibi kışın hem sağlıklı, hem fit hem de enerji dolu görünmek için sağlığımızı ve kilomuzu korumaya dikkat ediyoruz.

Eğer bugünlerde biraz ipin ucunu kaçırdığınızı düşünüyorsanız, ya da kışa daha formda girmek istiyorsanız, kışın zayıflatan kahveli acı çayı deneyebilirsiniz. Kahve ? Acı ? ve Çay ? Üçü bir arada nasıl olacak diye aklınızda soru işaretlerinin belirlendiğini görür gibiyiz. Hemen aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmak için sevgili Dr. Ender Saraç‘a ait olan bu tarifi sizlerle paylaşıyoruz.

Birazdan sizlere tarifini paylaşacağımız zayıflatan kahveli acı çayı tarifi  öksürmeye ,soğuk algınlığına ve gribe de iyi geliyor. Aynı zamanda yağları eritmeye yardımcı, ödem söktürücü, metabolizmayı canlandırmaya yardımcı oluyor.

kışın zayıflatan kahveli acı çay

Kışın Zayıflatan Kahveli Acı Çay

? 1 tatlı kaşığı Türk Kahvesi

? 1 tatlı kaşığı yeşil çay

? 2 -3 dilim taze zencefil

? Yarım tatlı kaşığı kadar acı kırmızı pul biber

Hazırlanışı : French press içerisine tüm malzemeleri bırakıp, üzerine sıcak su ekleyip, kapağını kapatıyoruz. 4 – 5 dakika demlenmeye bırakıyoruz. Kahveli acı çayınız içime hazır.

Günde 2 fincan tüketmelisiniz. 3 hafta düzenli şekilde tükettiğiniz takdirde zayıfladığınızı göreceksiniz.

Önemli bir hatırlatma eğer mide ülseriniz var ise, ya da tarifte yer alan bitkilerden birisine alerjiniz var ise yapmamanızı öneririz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?