Bilmeniz Gereken Astroloji Tarihleri 2022

2022 yılında bizleri neler bekliyor ? Aşk, para, sağlık hangi burçları bulacak ? 2022 astroloji hakkında merak edilen tarihleri açıklıyoruz.

2022 yılında bizleri neler bekliyor ? Aşk, para, sağlık hangi burçları bulacak ? 2022 astroloji hakkında merak edilen tarihleri açıklıyoruz.

İyisiyle kötüsüyle 2021 yılını geride bırakmaya çok kısa bir süre kaldı. Şimdi gözler 2022 yılına çevrilmiş, bizleri neler beklediğini büyük bir merak ile bekliyoruz. Bu merakımızı biraz gidermek için hemen şöyle bir astroloji haritamıza bakıp, neler olup biteceği konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz. Astroloji meraklıları için hemen önemli bir kaç tarihi paylaşalım.

2022 Astroloji Tarihleri

2022 Ocak ve 2022 Şubat aylarını atlandıktan sonra sevgimizi daha çok yaşayacağımız bir zaman dilimine gireceğiz. İlk iki ayı atladıktan sonra kendimize daha çok değer verip, kalbimizde yeni yeni sevgilere yer vermeye başlayacağız. Tabi, bazen güzellikleri yaşamak için önümüze bir takımı ufak tefek sorunlar, sıkıntılar çıkabilir. Bunları da sevgimizle atlatacağız.

İçinizden geçen tüm güzellikleri doyasıya yaşayabileceğiniz bir yıl geçirmenizi diler, şimdiden yeni yıl size başta sağlık getirmesini dileriz. Tabi, aşk, para, kariyer de 🙂 Şimdi gelelim, astroloji tarihlerine göz atmaya. 😉

Venüs Retrosu Ne Zaman Yaşanacak ?

Venüs Retosu, 2022 yılının ortalarına doğru yaşanmaya başlanacak. 19 Aralık 2021 tarihinde gerilemeye başlayan para ve aşk gezegeni 29 Ocak 2022 tarihine kadar Oğlak burcunda ilerlemeye devam edecek. Bu noktada önemli bir hatırlama yapalım. Venüs gezegenin geri gitmesi sırasında her şey çok da kötü olmayacağını aklınızdan çıkarmayın.

Venüs Yıldız Nokta Tarihleri

8 Ocak 2022 tarihinde Venüs yıldız noktası, Venüs Retrosu sırasında Oğlak burcunda gerçekleşmeye başlayacaktır. Bu tarihte kişisel bakımınıza zaman ayırabilirsiniz. Romantik anlar yaşamak için oldukça ideal bir zaman dilimi olacaktır. Dilerseniz meditasyon yaparak, hem ruhunuzu hem de bedeninizi arındırıp, rahatlatabilirsiniz.

İkinci Venüs yıldız noktası ise, 22 Ekim 2022 tarihinde yani sonbahar ekinoksu yaşandığı dönemlerde Terazi burcunda gerçekleşmeye başlayacak. Bu gerçekleşme esnasında bazı olayları aceleye getirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda dikkatli olmanızı öneririz. Aman dikkat ! İlişkileriniz konusunda düşünmeden hareket etmeyin.

Merkür Retrosunda Bizleri Neler Bekliyor ?

Yeni yılda bizi 4 tane Merkür Retrosu beklemekte. Bu da demek oluyor ki ; bazı teknolojik aksaklıklar, zaman zaman iletişim sorunları ve seyahat ile ilgi bir takım sıkıntılar yaşanabilir. Hemen bu tarihlerin hangileri olduğuna bir bakalım.

2022 astroloji tarihleri

14 Ocak – 03 Şubat 2022 tarihleri arasında Kova ve Oğlak burcunda ilk gerilemeler görünmeye başlanacak. Bu olay Venüs Retrosunun ortalarına doğru yaşanmaya başlanacağından dolayı, bazı eski sevgililer geri dönüş yapabilirler. Bazıları aşk konusunda bazıları ise para konusunda zaman zaman karamsarlığa düşebilirler.

 merkür retrosu ne zaman

Merkür Retrosunun ikincisi ise 10 Mayıs – 3 Haziran 2022 tarihleri arasında Boğa ve İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu dönemde mümkün oldukça bilgi alış verişine karşı algılarınızı her zaman açık tutmanızı öneririz.

2022 yılında burçları neler bekliyor

09 Eylül – 02 Ekim 2022 tarihleri arasında üçüncü Merkür Retrosu yaşanmaya başlanacak. Olay Terazi burcunda gerçekleşmeye başlayıp, daha sonra geriye doğru gidip Başak burcunda gerçekleşecek. Gerilemenin yaşanmasıyla birlikte karşı tarafla olan ilişkilerimiz daha açık ve net olacaktır.

Son gerçekleşme ise, 29 Aralık 2022 – 18 Ocak 2023 tarihleri arasında Oğlak burcunda olacaktır. Bu dönemde yapmak isteyecekleriniz için zamanın size yeterli olmadığı kanısına kapılabilirsiniz. Bunun sonucunda yeni planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Mars Retrosunda Bizleri Neler Bekliyor ?

Yılda 2 kere gerçekleşen Mars Retrosunda bu sene bizleri neler bekliyormuş, bir bakalım. Mars Retrosunun geri hareketi 30 Ekim 2022 tarihinde İkizler burcunda başlayacak ve 12 Ocak 2022 tarihinde bitecek. Mars’ın gerilemeye başladığı dönemlerde bazen sözlerimizi doğru kullanamayabiliriz. Bazı konulara karşı daha az duyarlı olabiliriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?