Yeni Sezon Sarev Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Keyifli bir uyku için rahat bir nevresim takımı şart. Nevresim takımlarınında uzun soluklu olması için tabiki yatak örtüsü gerek. Sizde bizimle aynı fikirde misiniz ? O , zaman Sarev Yatak Örtüsü Modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir yatak odasının tarzını belirleyen en önemli parçalardan biri hiç kuşkusuz yatak örtüsüdür. Ruh halimizi yansıtan, görselliği ile odanın enerjini artıran Sarev yatak örtüsü modellerini ve fiyatlarına sizler için göz attık. canlı renkleri taşıyan baskılar, soft yansımalar sunan pastel tonlar, etnik sıcaklık yansıtan desenleri, desenli yatak örtüsü modelleri arasından bakalım, hangisini ya da hangilerini beğeneceksiniz.

Loca Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Özel yıkamalı nevresimlerimizin yumuşacık dokusuyla daha rahat,daha ben ve daha özgür.’Mood Comfort’ serisi farklı hissedenlerin tercihi.

Loca Tek Kişilik Yatak Örtüsü Fiyatı : 1.600,00 ₺

Dustin Çift Kişilik Yeşil Yatak Örtüsü Seti

Modern detaylar ve göz alıcı trend renkler ile eşsiz zerafeti sizlere sunuyoruz.

Dustin Çift Kişilik Yeşil Yatak Örtüsü Seti Fiyatı : 4.085,00 ₺

Ventus Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı

Yatak örtüleri ve nevresim takımı setleri ile geleneksel el işçiliklerinin modern dokunuşlarla buluştuğu eşsiz zerafeti sizlere sunuyoruz.

Ventus Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Fiyatı : 6.845,00 ₺

Yatak odanızın stiline hareket katacak, yatağınızın daha elit bir görünüme kavuşturacak olan diğer Sarev Yatak Örtüsü Modellerine de göz atmayı unutmayın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?