” Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Deri Ceket Kampanyası

Derimod Eskiyi Getir,500 TL Anında İndirimle Yeniyi Götür

Derimod ” Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Deri Ceket Kampanyası

Şimdi deri ceketinizi yenilemenin tam zamanı ! Bugünlerde yeni bir deri ceket almayı düşünüyorsanız, hiç vakit kaybetmeden size en yakın Derimod mağazasına yada , Derimod web sitesini ziyaret edin. Neden mi ? Şuan için deri ceketlerde kaçırılmayacak büyük bir kampanya var. Hemen sıcağı sıcağına kampanya detaylarını sizler ile paylaşalım.

Eskiyi Getir, 500 TL Anında İndirimle Yeniyi Götür

Derimod ” Eskiyi Getir, Yeniyi Götür ” deri ceket değişim kampanyası 6 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyat aralığı 0 – 799 TL arasında olan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya dahildeki ürünlerde 500 TL indirim uygulanmakta. Derimod kampanya koşulları ve süresinde değişim yapma hakkını saklı tutmakta. Fiyatlarda KDV dahildir.

derimod deri ceket kampanyası 2021
Derimod

Derimod Deri Ceket Değişim Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim ?

6 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olan Derimod’un deri ceket değişim kampanyasından yararlanmak için şartlar nelerdir, bir bakalım.

derimod deri ceket değişim kampanyası

Derimod Deri Ceket Değişim Kampanyasından Yararlanmak İçin

  • Beğendiğiniz deri ceketi derimod.com.tr üzerinden satın alıyorsunuz.
  • Satın alma esnasında eğer seçmiş olduğunuz ceket kampanya dahil ise sistem tarafından size 500 TL size otomatik olarak tanımlanacak.
  • Kampanya süresi içinde ne zaman isterseniz eski deri ceketinizi size en yakın Derimod mağazasına teslim edebilirsiniz.
  • İndirim kazanmak için önceden eski deri ceketinizi teslim etmeniz gerekmemektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?