Mayo ve Bikini Trendleri 2021

Yeni Sezon Mayo ve Bikini Modelleri

Bu yaz diğer yazlardan biraz farklı geçecek. Tabi bu farklılıktan dolayı tamamen bikini ve mayolardan vazgeçeceğimiz anlamına gelmemekte. Belki şuan için en sevdiğimiz seyahat yerlerine yada plaj noktalarına gidemiyoruz ama küçük hafta sonu kaçamakları için yine de bikini ve mayoya ihtiyacımız olacaktır.

Belki balkonda, belki evimizin havuzunda , belki bulunduğumuz şehirde varsa bir sahilde günübirlik de olsa güneşlenmek isteyebiliriz. Saymış olduğumuz bu ihtimalleri göz önünde tuttuğumuzda ihtiyacımız olan şeyler arasında bikini ve mayo yer alıyor. Madem ki ihtiyacımız olacak bu sezonun mayo ve bikini modellerine göz atmakta fayda var . 😉

2021 İlkbahar – Yaz defilelerine baktığımızda bikini ve mayo trendleri arasında şu parçalar göze çarpıyor. Batik desenlerinden tutunda retro desenlerine kadar sınırsız opsiyonlar yer almakta. Geçmişin floral desenlerinden Marilyn Monroe gibi Hollywood yıldızların vazgeçemedikleri yüksek belli bikiniler bu sezon favori parçaları arasında yer almakta. Genel olarak modellerde geçmişten gelen bir esintinin ağır bastığını görmekteyiz.

Şimdi işin bu noktasında görsellik katıp, birkaç modeli birlikte inceleyelim.

tek omuzlu batik desenli bikini

Son dönemlerde batik desenli modelleri sık sık görmekteyiz. Gün geçtikçe popülerliği artan bu desenler şimdilerde mayo ve bikinilerinde vazgeçilmez desenleri arasında yer almaya başladı. Rengarenk ve hippie stilini şık bir şekilde yansıtan batik desenli ürünler vazgeçilmeniz olmaya aday.

pötikare desenli mayo modelleri

En çok sevilen yaz desenleri arasında yer alan çiçek desenlere bu sezon pötikareler eşlik ediyor. Elbise ve eteklerde görmeye alışkın olduğumuz pötikareler desenleri bu sezon sahillerde sık sık göreceğiz.

yüksek bel bikini takımları 2020

Sizlerinde bildiği gibi son dönemlerde yüksek beller oldukça trend. Düşük beller ile vedalaştığımız bu dönemlerde yüksek bel modasını bikini ve mayolarda görmekteyiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?