Cemre Baysel Kimdir ? Cemre Baysel Kaç Yaşında ?

Senden Daha Güzel dizisinde Efsun karakterine hayat veren Cemre Baysel kimdir ? Cemre Baysel kaç yaşında ? Cemre Baysel neleri ?

Bu yaz sezonunda en çok izlenen diziler arasında yer alan ” Senden Daha Güzel ” dizisinde Efsun karakterini canlandıran sevgili Cemre Baysel’in hayatı bugünlerde merak konusu oldu. Tabi bizde sizler için hemen araştırmaya başladık.

Cemre Baysel Kimdir ?

Sıcaklığını ve enerjisini ekran aracılığıyla sevenlerine yansıtan genç ve başarılı oyuncu Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Eğitim durumuna şöyle bir göz attığımızda sevgili Cemre’nin lisans eğitimine Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümünde okuduğunu görmekteyiz.

cemre baysel nereli

Oyunculuk kariyeri nasıl başladı, diye baktığımızda şu ayrıntılar karşımıza çıkmakta. 2014 yılında yayınlanan Yeşil Deniz dizisiyle başladı. Yeşil Deniz dizisi ile ekranlara merhaba diyen genç oyuncu Cemre Baysel, daha sonra İsimsizler, Payitaht Abdülhamid, Elimi Bırakma, Ramo ve Sol Yanım dizilerde rol aldı.

cemre baysel fotoları

Yıl 2021 gösterdiğinde sevgili oyuncu Cemre’yi Baht Oyunu dizisinde başrollerde görmekteyiz. Oyunculuk kariyerinde göstermiş olduğu üstün ve başarılı performansı ile bir kez daha sevenleri tarafından tam not aldı.

senden daha güzel efsun cemre baysel

Şimdilerde ise Senden Daha Güzel dizide başrol oynayan başarılı oyuncu Cemre, oyunculuğuyla bir kez daha sevenlerin gönlünü feth etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?