Menajerimi Ara Yeni Oyuncusu ” Serhat Teoman ” Kimdir ?

Serhat Teoman Kimdir ?

Star tv ‘in sevilen dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosuna sevgili Serhat Teoman da dahil oldu.

Menajerimi Ara oyuncuları arasında yer almaya başlayan genç, yakışıklı ve karizmatik oyuncu Serhat Teoman’ın hayatı bugünlerde merak konusu olmuş durumda. Diziye yeni bir renk katan başarılı oyuncu Serhat Teoman’ı bizde sizler gibi yakından takip ediyoruz. Sözü çok fazla uzatmadan hemen sevgili Serhat’ın hayatı hakkında kısa kısa kesitleri sizler ile paylaşalım, istedik.

menajerimi ara serhat teoman
Serhat Teoman

Serhat Teoman Kimdir ?

Aslen İzmirli olan yakışıklı oyuncu 4 Haziran 1983 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Türk dizi, film ve tiyatro oyuncusu olan sevgili Serhat, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun olmuş. Sevgili Teoman, yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi bölümünde eğitim alırken 2000’li yılların başlarında televizyon sektörüne ayak attı.

Serhat Teoman’ın Oynadığı Diziler

Televizyonculuğun yanı sıra tiyatro alanında da faaliyet gösteren genç oyuncu, Kuzey Güney dizisinde canlandırmış olduğu Burak Çatalcalı rolü ile dikkatleri üzerinde toplamaya başladı.

Yakışıklı ve genç oyuncu Acil Aşk Aranıyor dizisinde Dr. Sinan karakterine can verdi . Kaçın Kurası dizisinde Barış rolü ile sevenleri bir kez daha sevenleri ile televizyon aracılığıyla buluştu. Anne dizisinde ise Komiser Sinan olarak kameraların karşısında geçti.

serhat teoman nereli

Tabi bunların dışında birçok dizi ve sinema filmlerinde farklı karakterler ile sevenleri ile buluştu ve buluşmaya da devam ediyor. Rol aldığı diğer dizilerden bazıları :

Gün Akşam Oldu
Bitmeyen Şarkı
Uygun Adım Aşk
Gece Gündüz
Hepimiz Birimiz İçin
Kız Takımı
Yemin
Yalancı Yarim
Kanlı Düğün
Kurşun Yarası

Sinema Filmi : Mahalle ( Senaryo ve yönetmenliğini kendisi yapmıştır. )

Kısa Film : Son Karar

Tiyatro : İnsan Kulağı – Pragma – Dorian Gray – Caesar Bir Denge Oyunu – Dalga

Şimdilerde Menajerimi Ara dizisinde Serkan karakteri ile sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Genç ve başarılı aktör Serhat Teoman’a başarılarının devamını dileriz. Şimdilik aktaracaklarımız bu kadar. Bir başka konuda buluşmak üzere, kendinize iyi bakın.

Sevgilerle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?