Damat Adayları İçin 2021 Damatlık Rehberi

Damatlık Önerileri

Damatlık

Sevgili erkekler ; hayatınızın en önemli gecesinde stiliniz ve şıklığınızla iz bırakın !

Her ne kadar evlilik kadınlar için önemli bir konu olsa da, en az erkekler içinde oldukça önemli bir konudur. Bir taraftan hayatınıza anlam katan eş ruhu ile yaşamını birleştirme heyecanı sararken, bir taraftan da düğün gecesinde stilimi ve şıklığımı nasıl sergileyebilirim, diye düşünürler.

Yakında dünya evine girmeye hazırlanan sevgili damat adayları için 2021 damatlık modellerini mercek altına aldık. Damatlık seçerken nelere dikkat edilmeli, doğru damatlık nasıl seçilir, kısacası damatlık seçimi ile ilgili size rehberlik yapacak bir yazı hazırladık.

Damatlık Seçimi Yaparken Öncelikle Şunları Belirleyin

damatlık modelleri 2020

? Düğün Konsepti

Öncelikle düğününüzü nasıl bir ortamda yapmayı düşünüyorsunuz ? Kırsal bir ortamda kır düğünü mü , güzel bir sahil kasabasının deniz kıyısının kumlarında mı , yoksa yatta, otel de mi yapmayı düşünüyorsunuz ? Mekanı ve konsepti belirledikten sonra damatlık seçiminize karar vermenizi öneririz.

Damatlık seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise ruh haliniz olacaktır. Nasıl bir imaj çizmeyi düşünüyorsunuz ? Son derece rahat ve umursamaz mı, yoksa oldukça resmi mi, ya da çılgın bir imaj mı ? Ruh haliniz imajınızı belirlemeye yardımcı olacaktır.

? Beğendiğiniz Damatlara Bir Göz Atın

En beğendiğiniz futbolcuların veya sanatçıların damatlıklarını göz alıcı bir gözle inceleyin. Aralarından hangisi veya hangileri ” işte tam benlik ” dediğiniz damatlık modellerini bir kenara ayırın.

Damatlık Modelleri Nasıl Olmalı ?

Yukarıdaki önerilerden yola çıkarak , bakalım birazdan paylaşacağımız damatlık modellerinden hangisi, sizin tarzınız ?

yeni sezon damatlıklar

? Şık Bir Kulüp Adamı Damatlığı

Bu stilde akla ilk gelen şey ” black tie ” dir. Yeleksiz veya yelekli uzun ceket, içerisinde ata yaka gömlek takım ile ahenk içinde olacak koyu renk pantolondan oluşur. Genelde siyah ve lacivert renk hakimdir. Bir tık farklık yaratmak için ise bordo parlak kumaşlarda ceket tercih edilebilir.

? Akdeniz Esintileri

Kır veya deniz kıyısı konseptli bir düğün için önerebileceğimiz damatlık tarzı ise şu şekilde belirleyebilirsiniz. Kanvas veyahut keten kumaşlardan yapılmış takım elbise , rahat kesim, çift veya tek düğmeli ceketler oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?