Boğa Burcu Kadına Alınabilecek Doğum Günü Hediyeleri

Mutlu Yıllar

Boğa Burcu

Bugün günlerden 26 Nisan 😉 Kimine göre sıradan bir gün, kimine göre ise oldukça anlamlı ve özel bir gün. Bizim için oldukça özel ve anlamlı bir gün olduğunu söyleyebiliriz.

Tam 3 yıl önce bugün Yaşam Trend sitesinin siz sevgili takipçileri ile buluştu. Yani bugün koca 3 yılı geride bırakıyoruz. İkinci önemi ise site sahibinin doğum günü. Başta site sahibimiz olmak üzere bugün dünya gözlerini açıp, sevdiklerine ışığını sevginizi yansıtan herkesin doğum günü kutlu olsun?

Şimdi gelelim asıl konumuza 🙂 Öncelikle boğa burcu kadınların genel özelliklerinden kısaca bir değinelim.

♥ Boğa Burcu Kadını Aşk

Beyler eğer bir boğa burcu kadını ile birlikteyseniz oldukça şanslı olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Boğa burcu kadını hem sadıktır, hem de oldukça cana yakın ve sevdiğine bağlıdır. Esprili , şakacı aynı zamanda yerine göre müstehcendir. Tabi kendine has kırmızı çizgileri vardır. Siz siz olun, sakın ha o kırmızı çizgileri geçmeye kalkışmayın.

Bu şekilde kısaca özelliklerine değindikten hemen sonra gelelim, asıl meselemize. Doğum gününde, sevgililer gününde , önemli günlerde ya da içimizden hediye almak geliyorsa ,ne alabiliriz ?

burçlara göre hediye seçimi kadın

Boğa Burcu Kadına Alınabilecek En Güzel Hediye Önerileri

♥ Eğer hediye alacağınız kadını yakından tanıyorsanız, onun ne istediğini bilirsiniz. Çünkü sohbet sırasında inceden inceye size mesaj göndermiştir. Eğer sohbet sırasında alt yazıları okuyabilirseniz, doğru bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

boğa burcu kadınına hediye masaj kürü

♥ Boğa kadını mutlu etmek istiyorsanız ona masaj kürü hediye edebilirsiniz.

♥ Boğa burcu kadınları genelde mistik ve güzel kokulardan hoşlanırlar. Bu tür bir hediye düşünürseniz, 

boğa burcu kadına hediye

Doğal çiçek kokulu parfümler

Hoş kokulu mumlar

♥ Biliyorsunuz boğalar genelde inatçı ve realisttir. Onların biraz inadını kırmak, biraz hırçınlıklarından uzaklaştırıp, sakinleştirmek için neroli ve gül notalarından oluşan güzel bir koku hediye edebilirsiniz.

boğa burcu kadını hangi çiçekleri sever orkide

♥ Çiçek konusunda tercihinizi başta gül ve orkide olmak üzere menekşe , sümbül veya karanfilden yana kullanabilirsiniz.

hangi burca hangi hediye alınır

Bu burcun en sevdiği renkler arasında kırmızı, pembe, mavi ve tonları, yeşil ve pastel renklerdir.

♥ Eğer doğum gününü dışarıda kutlamayı düşünüyorsanız, mümkün oldukça bütçenizin elverdiği lüks bir mekanda rezervasyon yaptırarak romantik bir akşam yemeği ayarlayarak onu etkileyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Boğa Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?